Tuğbam » Kadınca » Michelle Heaton diyeti ile zayıflayın

Michelle Heaton diyeti ile zayıflayın


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Michelle Heaton diyeti olur mu hiç zaten bayan güzel ve formda idi diyebilirsiniz ama öyle değildi. Kiloları vardı ve kısa zaman içinde kilo vererek eski formuna kavuştu. Şimdi sizlere Michelle Heaton’ın diyeti hakkında bilgiler vereceğiz.

Cindy Crawford’un ünlü pozunu veren seksi şarkıcı Michelle Heaton, “Karbonhidratlı gıdaları tüketmeyerek 2 büyük taş kadar zayıfladım” dedi.

Çoğu kadın Cindy Crawford ile karşılaştırılmak istemez ancak bu Michelle Heaton için geçerli değil. Liberty X grubunun seksi şarkıcısı Michelle Heaton’ın başı son zamanlarda aldığı kilolarla oldukça dertteydi. Michelle Heaton, geçen ay Allure Dergisi’ne verdiği pozda beyaz ekmek yemeyerek nasıl forma girdiğini gösterdi.

Michelle, 2 büyük taş boyutunda kilo verdiğini belirterek, sıkı bir karbonhidrat diyetiyle elde ettiği sonucu fotoğraflarla gözler önüne serdi. Michelle Heaton, “Vücudumdan hiç olmadığım kadar memnunum. Her zaman biraz daha zayıflamam gerektiğini biliyordum ancak en sonunda dürütçe kendime yeni bir görünüm gerektiğini itiraf ettim” dedi.

29 yaşındaki Michelle, geceleri alkollü içeceklerden uzak durdu, sıkı bir karbonhidrat diyeti uyguladı ve her gün egzersiz yaptı. Yani beslenme ve yaşam alışkanlıklarını değiştirerek 42 bedenden 38 bedene düştü.

Kocası Andy Scott-Lee’den aldatma haberleriyle olaylı bir şekilde ayrılan Michelle, iş adamı Hugh Hanley ile birlikte. Geçmiştew çok üzgün olduğu için kendini pizza yiyerek mutlu etmeye çalıştığını söyleyen Michelle, bunun yanlış olduğunu kabul ediyor. 38 beden olduğu halde insanların forumlarda kendisini hala ‘şişman’ olarak nitelediklerini belirten Michelle, İnsanların hala kendisinin kilolu olduğunu söylemelerine oldukça üzüldüğünü belirtiyor. Kalçalarının doğal olarak biraz büyük olduğunu kabul eden Michelle, ne kadar zayıflarsa zayıflasın geniş kalçalarını değiştiremeyeceğini belirtiyor. Michelle Heaton, “Vücudumun en doğal haline kavuşması için egzersiz yapıyorum. Diyetimi yeniden gözden geçirdim ve öğleden sonra asla karbonhidratlı yiyecekler yemiyorum. Sabah pirinçli süt içiyorum. 1,5 ya da 2 saat sonra 2 Ryvita ile akağaç şurubu içiyorum. Öğle için büyük 5 yumurta akıyla yapılmış ıspanaklı omlet, mantar ve jambon yiyorum. Öğleden sonra protein içeren bir içecek ya da meyve yiyorum. Akşam ise yağsız et ya da balık ile sebze yaprakları yiyorum. Haftada bir gün ise diyetin dışına çıkıyorum ve kızartılmış et, patates kızartma yiyorum. Yeni bir erkek arkadaşım, yeni bir hayatım var ve en iyi şekilde başlangıç yapmak istiyorum” diye konuşuyor.

Tuğbam

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir