Tuğbam » Güzel Sözler » Evlilik Mesajları

Evlilik Mesajları


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Bu yazımızda dini evlilik mesajları uzun ve kısa, en güzel evlilik mesajları 2018, yeni evlilik mesajları olanlarını yayınladık.

Sayfamızda evlenen kişiye gönderebileceğiniz hatta sevgiliye evlenen arkadaşa dostunuza yada arkabalarınıza göndereceğiniz evlilik mesajları dini islami olanlarını okuyabilirsiniz.

evlilik mesajları– Bir Bütün Olmak Için Birlesen Elleriniz Ve Kalpleriniz Bir Daha Hiç Ayrılmasın Ve Her Zaman Sevgi Dolu Baksın Gözleriniz? Hayat Boyu Birlikte Ilerlemeye Karar Verdiğiniz Yolda, Güneş Hep önünüzde Olsun Ki Gölgeler Ardınızda Kalsın. ömür Boyu Mutluluklar.

– Her Gününüz, Birbirinizi Daha çok Severek Ve Birbirinize Daha çok Bağlanarak Sevgi Dolu Geçsin. Hayat Boyu Mutlu, Huzurlu Ve De Bol çocuklu Yasamanız Dileğimle. Yuvanızdan Sevgi Eksik Olmasın. Gözleriniz Hep Birbirini Arasın. Mutluluklar…

– Bir Ask Gülümsemeyle Baslar, öpücükle Devam Eder Ve Bir Nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye Doğru Attığınız Bu Adımda, Askınızın Hep Ilk Günkü Gibi Taze Kalmasını Ve Mutlu Olmanızı Diliyorum. Elleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın!

– Yasam Boyu Birbirinizi Daima Sevmeniz Ve Hep Nece Içinde, Huzurlu Bir Hayat Sürmeniz Dileğimle… Elleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın. Unutmayın Ki Paylaştıkça çoğalan Tek şey Sevgidir, Evlilikle Ebedileştirdiğiniz Ve Kutsallaştırdığınız Sevginiz Hep çoğalsın! Mutluluklar..

– Eğer Yanınızda Olsaydım Size Simsimi Sarılır, Yasam Boyu Gözlerinizdeki ışıltının Devam Etmesini, Birbirinizi Daima Sevmenizi Ve Hep Neşe Içinde, Huzurlu Bir Hayat Sürmenizi Dilerdim. Işte Bu Mesaj Da Benim Orada Söyleyemediklerime Aracılık Ediyor. Elleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın. Omur Boyu Mutluluklar Sizin Olsun!

– Bir Bütün Oluşturduğunuz Bugün Birlesen Elleriniz Ve Kalpleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın Ve Her Zaman Sevgi Dolu Baksın Gözleriniz Birbirine… Zaman çok Kısa, Yasam Boyu Birlikteliğe Adım Attığınız Su Andan Itibaren Birbirinizin Kalbini Kırmamaya Ve Hep Sevgi Dolu Olmaya özen Gösterin. Bir Hayati Tüm Güzellikleriyle Paylaşmanız Dileğimle? Mutluluklar!

– Paylaştıkça çoğalan Tek şey Sevgidir, Evlilik Gibi Bir Noktayla Ebedileştirdiğiniz Sevginizin Hep çoğalmasını Dileriz… Yaşamınız Boyunca Güneş Hep önünüzde Olsun Ki Gölgeler Ardınızda Kalsın. Omur Boyu Mutluluklar Dilerim.

– Birlikte Gülebilmek, Gezebilmek, Mutlu Olabilmek, şaşkınlıklar Ve Sevinçler Yasayabilmek Için, En önemlisi De Birbirinizi Hep Sevebilmek Için Bolca “zaman”ınız Olmasını Diliyorum? Elleriniz Ve Gözleriniz Birbirinden Hiç Ayrılmasın! Mutluluklar.

– Yaşantınızı Birleştirmek Yolunda Attığınız Bu Ilk Adımda Belki Yanınızda Yokum Ama Bilin Ki Tüm Kalbimle Sizinleyim. Su Andan Itibaren Birbirinizin Kalbini Kırmamaya Ve Hep Sevgi Dolu Olmaya özen Gösterin. Sevginizin Hep Ilk Anki Gibi Taze Kalması Ve Mutlu Olmanız Dileğimle…

– Nikâhınıza Gelemiyorum. Ama Mutluluk Dileklerimi Iletemeyecek Kadar Da Uzakta Değilim. Beyaz Güvercinler Yolluyorum Size Buralardan, Hayatınıza Sevgi, Mutluluk Ve Huzur Versin Diye. Birlikte En Güzel Günleri, En Neşeli Anları Ve Sevginin Doruklarını Yaşayın. Mutluluklar Dilerim.

Evlilik, Insanın Düşmanıyla Yatağa Girdiği Yegâne Savaştır.
Her Durumda Evlenin. İyi Bir Eşiniz Olursa Mutlu Olursunuz. Eşiniz Kötü Olursa Filozof Olursunuz.

Kadınlar Bize Her Zaman Büyük Hedefler Gösterir, Ve Onlara Ulaşmamızı Engelleri.

Hiç Yanıtlayamadığım En Büyük Soru Şu Olagelmiştir: Bir Kadın Ne Ister?

Evlilik, Kişinin Düşmanıyla Yattığı Tek Savaş Şeklidir.

Evliliğin, Her Şeyi Kemiren Bir Canavarla Bıkıp Usanmadan Boğuşması Gerekir.

Evlenmenin Iyisi Olur Ama Kusursuzu Olmaz.

Evlilik, En Gizli Özel Mülkiyettir.

Evlilik Bir Bardak Taze Süt Için Evde Inek Beslemeye Benzer.

Evlenme Davaya Benzer ; Mutlaka Memnun Olmayan Bir Taraf Vardır.

İyi Bir Koca Geceleyin Ilk Uyuyan, Sabahleyin De Son Kalkan Kişi Olmamalıdır. https://www.tugbam.com/guzel-sozler/evlilik-mesajlari.html

Evlilik Bir Kale Gibidir. Dışarıdakiler Oraya Girmek Için, Içindekiler De Dışarı Çıkmak Için Uğraşır Dururlar.

Erkek Yorulunca Evlenir, Kadın Meraktan Ama Sonuç Değişmez. İkisi De Hayal Kırıklığı Yaşar.

Karınızı Araklayan Adama Verebileceğiniz En Büyük Ceza, Sende Kalsın Demektir.

Fon Transferi Için Elektronik Bankacılıktan Hızlı Tek Yol Vardır Ve Buna Evlilik Adı Verilir.

Evliliğinizi Iyi Götürmek Istiyorsanız, 1) Hatalı Olduğunuzda Itiraf Edin, 2) Haklı Olduğunuzda Susmayı Bilin.

Erkeklerin Aklı Ev Kadınını Arar, Kalbi Ve Hayal Gücü Ise Hafif Kadınların Peşindedir.

Nikah, Sevginin Tükeneceği Korkusudur.Bu Nedenle, Sevgiyi Tüketmedir.

Bir Kere Evlenmek Ödev, Iki Kere Evlenmek Eğlence, Üç Kere Evlenmek Çılgınlıktır.

Evlenmek, Haklarını Ikiye Bölmek Ve Görevlerini Ikiye Katlamak Demektir.

Erkek Karısının Söylemediği Her Sözcüğü Anladığı Andan Itibaren Gerçekten Evlidir.

Mutlu Evliliğin Sırrı , Henüz Bir Sırdır.

Kadın Kocasını Daha Az Sevmeli Fakat Daha Çok Anlamalı, Erkek Karısını Daha Çok Sevmeli Fakat Anlamamaya Çalışmalıdır.

Evliliklerin Yüzde Ellisi Boşanmayla Bitiyor. Ama Siz Işin Iyimser Ve Parlak Yönüne Bakın: Çünkü Öteki Yüzde Ellisi ÖlümleSonuçlanıyor.

Bekar Erkekler Kadınlar Hakkında Evli Erkeklerden Daha Fazla Şey Bilir.Eğer Bilmeselerdi Onlar Da Evli Olurlardı.

İster Imam Nikahı Olsun, Ister Kilisede Tamamlansın Ve Ister Laik Yerel Yöneticiler Tarafından Imzalansın, Nikah, Bir Borçlar

Hukuku Sözleşmesidir.Temelinde Birlikteliği Başlatmak Değil, Sürekliliğini Güvence Altına Almak Var.

Evlilik Erkek Ve Kadının Bütünleşmesidir. De, Sorun Kimin Kişiliğinde Bütünleşeceklerine Karar Vermeğe Çalıştıklarında Başlıyor.

Evlendikten Sonra Erkek Ve Kadın, Yazı-Tura Gibidir; Asla Yüz Yüze Gelmezler, Ancak Hep Beraberdirler.

Bazı Kişiler Uzun Evliliğimizin Sırlarını Sorarlar;. Biz Haftada Iki Kez Restorana Gideriz. Biraz Mum Işığı, Akşam Yemeği, Hafif Müzik Ve Dans… O Salı Günleri Gider, Ben Cuma.

Adamın Biri Evlenecek Kadın Aradığı Ilanını Verir. Ertesi Gün Aynı Mesajı Ileten Yüzlerce Mektup Alır: “Benimkini Alabilirsin.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir