Racon Sözler
Tuğbam » Güzel Sözler » Racon Sözler

Racon Sözler


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Bu sayfamızın içeriğinde racon sözler kısa ve uzun, en güzel racon sözler 2020, yeni racon mesajlar olanları yer alacaktır.

Kız diye önem verenin Güzel diye Kaşar sevenin Para diye dost satanın Sultan olsa tahtını Kral olsa devletini mafya olsa ilelebet yedi ceddini si…(anladınız)

Tek tesellim kadehler başka bir şey istemez sarhoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. Kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun. Para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun. Sensiz geçen yüzyıl değil. Seninle gecen bir gün benim olsun aşkım.

Biz ince bel, ela göz, sütun bacak için sevmedik güzelim. Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda… Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye!.. Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik. ANLAYAMADILAR…

Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim Bunalıma Girer Jilet Atarım Müslümcüyüm arkadaş çok görme bana!!!

İçtiğim Şarap Olsun Çektiğim Esrar Olsun Sevdiğim Kız Müslümcüyse Canım Feda olsun..

Her sokak köşesinde kavgamız, okulda kravatımız, dostumuz da hatıramız, düşmanımız da façamız, her meyhanede masamız, sevenlerimiz de adımız silinmez.

Eğer bir gün bu aciz vücudum musalla taşına konunca suçu neydi diye sorarlarsa sen söyle meyhaneci tek suçu sevmekti de.

Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım gelene biz On adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolay mı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolay mı be Güzelim sevilmeden sevmek..!

Rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım.

Racon Kesen Sözler

Ne paranın delisi ne pezevengin gölgesi ne ibnenin bekçisi nede silahın tetikçisi olduk. Biz gönlümüzün efesi ortamların delisi olduk.

Ağlamayı Ferdi Den bağlamayı Orhan’dan İsyanı Müslüm’den Sevmeyi ise Yalnızca Bizden öğrenin..!!

Acılara dayanır bu yürek ama senin gibi nankörlere asla! Gözlerimin gördüğü yerden sildim seni bitirdin içimdeki delikanlı sevgiyi, mutluluklar sana yaşadığın namert hayatında.

Firari saatlerin ardından gelen isyankâr sokakların tövbekâr çocuklarıyız biz sevdiğimiz için için yaşar dostumuz için ölürüz ve de hiçbir zaman hiç bir yerde kimseye hesap vermeyiz.

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

Beni Tanımıyorsunuz Ahkam Kesmeyin Arkanıza Gölge,İçinize Korku,Mezarınıza Konu Olurum

Benim gözüm karadır sevdiğime değer veririm değer verdiğimi severim, sen benim değerimi bilmedin şimdi sokak köşelerinde değer ara kendine değersiz insan!

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

Gözlerim kaldı sende istesem verir misin?seni seviyorum desem bende seni der misin? Yaprak değil çiçeğim, hayal değil gerçeğim. Sana son sözüm sevgilim seni daima seveceğim.

Değer Verdiklerin Seni Bir gün Arkandan Vururlar; Değer Vermediklerinse Senin Yardıma Muhtaç Olduğunda Sana Yardım Eder. Delisin Derdin Hep Doğru… Hiç bir raporda sabitlenmemiş Deliliklerim var Benim. Hele biri var ki en büyüğü SENİ SEVİŞİM!!!

Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak..

Ayağıma prangalar vurulmuş olsa bile. Nemli baltalar da yürüyüşümüz var arkadaş. Ne dostlarım arar ne düşmanlarım sorar. Kaderime terk edilmiş bedenim var arkadaş. Biz öyle insanlarız ki kimimiz park köşelerinde. Kimimiz ise hücre evlerinde yaşarız. Çok konuşma gardiyan sana da bi üçlü sararız..

Asalet boyda değil soydadır, incelik belde değil dildedir, doğruluk sözde değil özdedir, namus sözde değil yürektedir, güzellik yüzde değil bakan gözlerdedir.

Arama hayatın içinde bahane, benim gönlüm serseri ise sanane, ben gezerim kumarhane, meyhane. bilmezsin serserilik ne kadar şahane, dedim ya güzelim herkes serseri olamaz, serserinin yaptığını her insan yapamaz, serseri duygusuzdur ağlamaz, ağlarsa kimse susturamaz…

Dinle güzelim beni dinle sanma her şey benim elimde hayat bu herkes bakıyor keyfine sende bak keyfine benim ellerim kadehimde beklerim gözlerim hep matemde estiler bana herhalde serseri bu çok görme yureğine… Yapıştır sen boş durma kardeş.

Beni yüreklendirecek bir söz söyle şehrin tutsaklarını salayım kalbimden beni yüreklendirecek bir söz söyle kursunu beynime sıkayım öylesine …

Serseriler ne ağlamayı ne de sevmeyi bilirmiş olaki bir kez severlermiş ve olaki ağladı gözyaşlarının düştüğü yerde olurlarmış…

Reislerle kurduk mekânı dayılarla harcadık bu yolları serserilerle âleme daldık delikanlılarla şekil yaptık, bizler ağır abileriz herkesi severiz.

Zaman mı durdu der saate küfür edersin. Susarsın konuşamazsın konuşulacak onca konu varken belki de, o gelsin istersin beklersin sessizce sonra söversin gelmişe geçmişe.

Meydanı boş bıraktık, sustuk, korktuk sanmayın… Hepinizin geçmişinde izimiz var, bi süreliğine reklamlardayız; biz istediğimiz zaman yine vizyona çıkarız.

Gün gelecek devran dönecek… Kahbe felek bize de gülecek… Sen mi vardın şimdiye dek… Tek tabanca da yaşar bu yürek…

sevmek illede kan dökmek diyorsan senin için şah damarımı keserim yok illede canın diyorsan olsun bea gülüm ben seni topragın altındada severim

biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız

Racon Sözler ResimliYağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye, bir tek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye…

Arkadaş sen hiç ölümün gölgesinde özgürlüğü yaşadınmı kahpesine kurşun yağdırdınmı hiç bir garibanın elinden tutupta kadere rest çektinmi dinle cicikız dinle sen sosyetenin cilalı taşlarında dans ederken ben ise parçalanmış vücudum dağılmış çenemle zulamda cıgaram suskun silahımla gelmeyen özgürlüğümü bekliyordum

Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım

Wefasıs kullardan vefa bekleme kıymetsis bir kula satarlar seni

Hiç tanımadığım insanlarla birden yapmacık davranarak birden samimi olacağıma, egolu davranarak doğal olmayı yeğlerim. Yapmacıklıktan iyidir.

Rabbim, dedi; Dilimdeki tevekkülü kalbime indir. Tam bir tevekkül nasip et. Mademki kadere iman ettim, dilimdeki tevekkülü kalbime indir.

Çocuk yok karşında anlatma masal, kurbağa bekleme olursun sanal, bizim sevgimiz her zaman real, delikanlı gibi seviyoruz ağır abileri izliyoruz.

Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüya sen olsan hep uyurum. Gece sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ÖLÜRÜM

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm

Tarz yaratmak için ağır abi olma. Ağır abi dediğin sevdi mi tam sever giydiğini herkes beğenir, saygısı sonsuz sevgisi ebedi olur.

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

Sen tarifi imkânsız bencil bir yaratıksın! Seninle geçirdiğim zamana değil seninle geçirmeyi umduğum hayallerime acıyorum şimdi Pislik!

Sen kasırgalara dayanmışsın, rüzgârla mı yıkılacaksın. Başka çaren yok yüreğim, düşmana karşı ayakta kalacaksın.

Kimseye el uzatıp, yardım isteyecek kadar düşmedik daha. Nasıl düşüyorsam öyle kalkmasını da bilirim.

Hani derler ya bir konuşursam yer yerinden oynar diye. Ben onlardan değilim. Konuşursam derinden kimse kalkamaz yerinden.

Büyütme gözünde kimseyi, vardır mutlak bir eksiği. İnsanlar resim gibidir; ne kadar büyütürsen, o kadar düşer kalitesi.

Nice delikanlılar gördük kolunda kız cebinde emanet arkasında sürü. Raconu kahpelik yürüyüşü sahtelik, kalbi var yüreği yok.

Şu hayatta ölmek için onlarca nedenim varken, yaşamak için tek bir nedenim var, o da annem.

Bazen arkasına dönüp bakması gerekir insanın; nereden geldiğini unutmaması için.

racon mesajlarKimseyi ezmedim ezeni ezdim dostuma kardeşime yanlışa düşüp de kendimi madara etmedim.

Biz, ölmeyi çoktan göze aldık da; yanımızda kimleri götüreceğiz, onu düşünüyoruz.

Benim kurallarım çok basit; saygını koruyacaksın, sevgini göstereceksin, haddini bileceksin.

Bana kelime cambazlığı yapma kızım, bir laf sokarım, kürtajla bile aldırmazsın.

Her sözümde racon aramayın, racon yapmak için konuşmuyorum, konuşuyorum racon oluyor.

Çakallarla uğraşacak vaktimiz olsaydı; veteriner olup, iti köpeği tedavi ederdik.

Ya av olacaksın ya da avcı. Ama asla avı avcıya götüren köpek olmayacaksın.

Bazen insanlara küfür ediyorum, sakinleşince haklı olduğumu anlayıp, bir daha ediyorum.

Hiçbir şeyin altında kalmam, bana yapılanın iki katını yapacak kadar cömertim.

Biz de dost dediğin mermi gibi olur, ihtiyacın olduğunda namluda hazır durur.

Efendiliğimizi korkaklık sananlar diledikleri zaman meydan okuyabilirler.

Her genç delikanlının sevgilisi olabilir ama her genç kızın delikanlı sevgilisi olamaz.

Herkes kendine yakışanı yapar kalite asla tesadüf değildir.

Ecel sizseniz ölmem, ben bi Allah’ıma boyun eğerim, gerisini iplemem.

Biz âlemde racon değil vakitsiz ötenin kafasını kesenlerdeniz.

Ama ben bu kadar acıyı, sen de başkalarına benzeyesin diye çekmedim.

Hakkımda ne duyduysanız daha fazlasını yaptım, rahat olun!

Bazıları şükretmeyi; bazıları küfretmeyi öğretir insana.

Kimine göre yalanım kimine göre kralım ben adamına göre adamım.

Yeri gelir eyvallah der susarız, yeri gelir Allah(c.c) der dalarız.

Kimse adaleti öğretemez bize, ihanet edene merhamet edilmez bizde.

Gölgene lafım yok o da seni adam sanıp peşinden geliyor.

Bu günde ölmedik, ama yaşadık mı? O da belli değil.

Biz büyüklüğümüzü gösterelim de; varsın çocuklar el öpmesin.

Bazı insanları da sadece, tanıyana kadar çok seversin!

Bugün arkamızdan konuşan insanların. Dün arkalarında biz vardık…

Adamlık, her gün aynı kadına aşık olmaktır.

Delikanlı adam rahat uyumaz sevdiklerini rahat uyutur.

O kırdığın kalp, annenin porselen takımı değil.

Diz çökerek yaşamaktansa ayakta ölmeyi tercih ederim.

Arkamdan konuşanların hayallerin de imzam var.

Öfkeyle kalkarsam, zarar vermeden oturmam.

Sonunu düşünen kahraman olamaz.

Kime yürümeyi öğrettiysek bizi geçmeye çalıştı.

Ateşle oynayan ya evini yakar, ya kendini…

Onu hiç görmemek onu başkasıyla görmekten iyidir.

Yanıma seni, karşıma herkesi alabilirim.

Ben soru sormam hesap sorarım.

Çekildik köşemize çocuklar meydan sizin.

İhanetin nedeni olmaz bedeli olur.

Diz üstü yaşamaktansa ayakta ölmeyi tercih ederim.

Çok büyüğü olan, büyüyemez.

İhanetin nedeni olmaz; ama bedeli olur.

Adrese gerek yok bizi bilen bilir.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

“Racon Sözler” için 115 yanıt

 1. rotasız

  Senin heves ettiklerine ben çoktan tövbe ettim

 2. selçuk

  Tak jileti dudağına öp beni şahdamarımdaN güzelim… !!! buda bende bigüzellik olsun

 3. selçuk

  Tak jileti dudağına öp beni şahdamarımdaN güzelim… !!!

 4. can

  gardaş millet racon kesiyoruz diye soytarılık yapmış daha ne diyelim

 5. duran

  BİN HAYAL KURARIM BİRİ BİLE GERÇEKLE$MEZ

  BİR GEÇEK YA$ARIM

  SEN DEYİL KIRALIN BİLE HAYAL EDEMEZ

  …..ESARET ÇETİNTAŞ….

 6. bahtı kara

  oturmuş sahilde denize bakan yakasız gömlek üzerine kravat takan kırık masa üzerinde şarap içen bir cilalı aşık ğörürsen beni hatırla hatırla ki gözlerine kan dolsun hatırla ki seni sevdigim o güne ta bir allahına kadar lanet olsun.buda sana bahtı karanın son sözü olsun

 7. SerSeri

  Bizde sabah olmaz Bizde güneş Doğmaz Biz İsyankarız Kızım Bizden Dost Olmaz Toplumda Hep İtiliriz Sanmaki Buna İstekliyiz Biz Sadece Sevdiklerimizin eseriz

 8. SerSeRi

  Ne Piskopatın Kralıyız, Ne de Silahın Meraklısıyız, Biz Sadece Hayatın Gerçek imzasıyız…

 9. hatice mustafa

  ya süüper gerçekten de beğendik çok hoş ama aşkımın dediği gibi bunlara gerek yok ya içinizden geleni yazın

 10. mustafa

  arkadaşlar bunlara gerek yok ya siz içinizden geleni söyleyin zaten içinnizden gelen herşey romantikliği simgeler

 11. mustafa

  En vazgeçilmez sandıklarımızdan vazgeçtik…En güvendiğimiz kişilerin güvenilmez olduğunu gördük…Donuk suratlar katı kalpler gördük…Bitmez sandığımız sevgilerin tükenişini emek verdiğimiz sevdaların düşüncesizce savruluşunu gördük…Acele etmiyorum HAYAT seni yavaş yavaş öğreniyorum…….

 12. melek

  yanlızlık üşümekse yanlızım üşüyorum sensizlik uçurumsa tut beni düşüyorum

 13. platonik qıss

  hİç BeĞeNmeDiK

 14. emre

  Lafa Gelince Adam , İcraata Gelince Madam . .

 15. Azeri

  Neden sikayet edirem ki? Bu yolu ben secdim.Seni Sevdiyimi hic bir zaman soyleyemedim.Sen severken ben sevmedim dedim.Agladigini duydum sevmiyormusum diye.Oysa sevdim …Soyleyemedim.Bir sarki insani nasil anlatir bilmezdim.Amma Soyleyemedim sarkisi beni anlatdi

 16. alayınız tek sıra olun,kralınız bir adım öne çıksın…..

 17. AhmetCan

  Kralına Tek Kurşun Atmışız Çakalına Şarjörümü Boşaltamıycaz…

 18. sezer

  cekerim emanetı silerim adeleti mahlemızden gecılmez elımızden su ıcılmez ZONguldak COcugu seklımızz yeterrr

 19. feyyaz doğan (antepli)

  KİMİNE GÖRE KRALIZ KİMİNE GÖRE YALANIZ HERKES AKILLI OLSUN BİZ ADAMINA GÖRE ADAMIZ…

  SEVİYORSAN YANIMDA KAL SEVMİYORSAN UFAKTAN UFAKTAN YOLAL

  SİTEM ETME ALLAHA GÜNAHKAR OLURSUN GÖNÜL VERME KIZLARA İSYANKAR OLURSUN

  YOLA KAZIK ÇAKILMAZ DAĞA KARŞI BAKILMAZ BİZE ANTEPLİ DERLER BİZLE BAŞA ÇIKILMAZ

 20. baskentin asi cocugu

  Ben baskentin asi cocugu yasamaya sevdali olume nikahliyim ben bir parca celik kursuna kurban gittigimde degil unutuldugumda olurum…

  Nebir kapim caldi nede telefon ne bir arayanim var nede soran oyle yanlizimki oyle mutsuzum ki sikayetim var yaradana

  Gokteki melekler birbirlerini bilirler mendili acipta gozyaslarimi sildiler dusmanlrim bile imdadima geldi halime gulmeye sen gelmedin vefasiz baskentin asi cocugu emre

 21. Kopuk_Kızan

  Kralına rest çekmişim soytarısıyla uğraşamam.

 22. hakan şaşmaz

  Aglamak için gözden yaşmı akmalı,Dudaklar gülerken insan aglayamazmı,Sevmek için güzelemi bakmalı?Çirkin bir tende güzel bir ruh kalbi baglayamazmı?Hasret özlenenden uzaktamı kalmaktır,Özlenen yakındayken hicran duyulamazmı?Hırsızlık para malmı çalmaktır?Saadet çalmak hırsızlık olamazmı?Öldürmek için silah hançermi olmalı?Saçlar bağ gözler silah, gülüş kurşun olamazmı?=HAKAN ŞAŞMAZ=(saygı ve sevgilerimle)

 23. adem balı

  HATAYLININ HALİ BAŞKA HATAYLI DOYMAZ AŞKA HELE BİR SEVDİGİ VARSA HATAYLI ÖLMEZ ASLA…(ADEM BALI)

 24. torun

  millet burda çok şeyler yazmış ama şunu unutmuşlar ( arkadaşlar az’dan az çok’dan çok gider )kendinize dikkat edin..

 25. ErzurumLee

  Sana çOk yüz verdiM 98 aLırım 2 Lersin: )

 26. ErzurumLee

  Ne alayına gider ne kralına alayıda ayağımıza gelir kRaLıda..!!!!

 27. ErzurumLee

  öLmeK SoRuN DeĞiL KeFeN TaRZıMıZ DeĞiL…

 28. ErzurumLee

  Haksızlığa GeLeMeM HaTıR GöNüL DiNLeMeM ErzuruM çocuğuyuM Kur$uN YeriM LaF YeMeM…

 29. umut tatlı

  Biz Racon Kesmeyiz Kafa Keseriz ADAMI DOĞRAR KIYMA YAPARIZ

 30. bulgaristanli memet

  yazacaktim iki racon kelimeleri ama sizin gibi racon bilmez oropsu cocuk lari na laf uretecek zamanim yok anladinizmi ooorrrooopppsssuu cccooocccuuukkk lllaaa rrr iii

 31. Unnamed

  Herkes kendini artist sanıyor bilmiyorlar ki yönetmen benim istediğime yer istediğime yol veririm.

 32. grraall

  tak diline cileti şah damarımdan öp beni

 33. emRe

  чα gözleяiи αкLıмdα , чα dα αкLıм αdıиdα ,
  чα hαyαLiи кαrşıмdα , чα Sesiи кuLαgıмdα ,
  чα beи çıLdıяıyoruм , чα dα çok seviyoяuм ..
  чa sevmeк çok güzeL , чα dα sevileи çok özeL…

  Biraz ‘Edebiyat’ Sevgili ‘Edebiyat’..
  Onla Bunla Yatcağına
  Bir qünDe evine qiT
  ”Edebi”nle ‘YAT’..
  _____________________________________________

  кιмѕєуι üzмємєq ιçιη çαßαℓα∂ıм нєρ
  -кıяıℓ∂ıм,∂αqıℓ∂ıм
  αмα ѕυѕтυм…
  ßєη ѕυѕтυqçα ¢єναρ νєяємιу0яυм ѕαηıℓ∂ı..
  ѕυѕтυм çυηкü нєя ѕυѕqυηℓυqυмα ßιя αηℓαм уυqℓє∂ιм
  -”ιуι ßιя ιηѕαηѕıη”
  ßυ ℓαƒı çσ0q ∂υу∂υм αмα ηє∂єηѕє нєρ кαуßєттιм
  тαqι αятıq кαуßє∂є¢єq ßιяѕєуιм кαℓмαуαηα кα∂αя…
  ѕυѕυσяυм!!ѕєѕѕιzℓιqιмι нαуαтıмı мαнνє∂єяηℓєяє αямαqαη є∂ισяυм…
  _____________________________________________________________________

  ~ßiziм вuяaLaяda вiя γıLdız кaγdığı zaмaη,
  ~ßiяiηiη öLdüğüηє iηaηıLıя..
  ~Siziη σяaLaяda iSє diLєк тuтuLuя..
  ~Sizıη diLєğiηiziη qєяςєкLєşмєSi iςiη
  ~вizdєη вiяiηiη öLмєSi qєяєкiγσя…..
  ~σ haLdє Sєη diLєğiηi тuт вєη öLмєγє hazıяıм…!

 34. çatlı

  ölecezbigün gömecekler birkaçgüne övecekler sonra kalanmalı bölecekler hatta ibneler beğenmeyip sövecekler

 35. savcılarlı porsuk

  kolda 3 5 faça yarası sanırlar gençlik hatası takarlar piskobat damgası bilmezlerki karşılıksız aşkın eseri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir