Tuğbam » Güzel Sözler » Şeker Bayramı Mesajları

Şeker Bayramı Mesajları


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Bu yazımızda şeker bayramı mesajları kısa, şeker bayramı mesajları uzun, en güzel şeker bayramı mesajları 2016, yeni şeker bayramı mesajları facebook twitter için olanlarını yayınladık.

Hayat herzaman bir parçamızı Alır Geçen Yıllarda Hayat herzaman Kuyumuzu Kazar fani dünyada, Dualarımızı ALLAH’a imanımızı Ahiretimize Bayramlarımızı Mutlu ve Hayırlı Dileklerle Sunlarım Birbirimize Amin. Şeker Bayramınız Kutlu olsun.

seker-bayrami-mesajlari
Yarın için değil her gün için dua edelim birbirimize hayırlısı ile ALLAH cennet yüzünü göstersin bizlere, Şeker Bayramındaki Gibi Mutluluklar ve Güzellikler Nasip Etsin ALLAH bizlere. Şeker Bayramınız Kutlu Olsun.

Bir Şeker Bayramınıda Bırakıyoruz geride, ömürden ömür gidiyor her sene, dualarımız herzaman Sizlere Mutlu Olalım Mübarek Bu günde Şeker Bayramınız Kutlu olsun.

Yaşamın Sonuna 1 Adım Daha Attık bugün, ömrümüzden giden bir gün daha bugün, ALLAH’ım bizlere Bu mübarek günde Cennet yüzünü göstersin tüm iman dolu kalplere, Şeker Bayramınızı Kutlarım.

Hayatı Boş Yaşamak Yakışmaz Bizlere Dua ile hürmet edelim Ahiretimize, Bu mübarek Ayın Sonunda Şeker gibi Bir Bayramda Gülsün yüzümüz Dua Edelim ALLAH’a Hep birlikte Şükredelim Bu günleri Bize gösterdi diye.. Şeker Bayramınız Kutlu Olsun.

Candan ve Samimi Günlerimizin temelini Atalım Bereketli ve Hayırlı iman dolu Bir hayat Kuralım Bugün Gibi Şeker gibi Olsun geleceğimiz İnanalım ve Başaralım. şeker Bayramınız Kutlu Olsun.

Zaman Akıp Gider Hayatımızdan Elbet, Durduramaz Kimse Bunu Döner Dünya Alır Zamanımızı Boş Dursanda, Bu Byarmın anısına dua Edelim Yaradanımıza. Mübarek Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun..

Fani Bir Hayat Yaşıyoruz Fani Dünyada, Bu bayramlarla iman ediyoruz ALLAH’a Ellerimiz Açıldı Göyüzüne Duayla ALLAH’ım Dualarımız Sana Hayırlı Bir Hayat nasip Et bana. Şeker Bayramınız Kutlu Olsun..

Şeker Bayramınızı Kutlarım bu yılda Güzel Ve Mutlu Bir Bayram Nasit Etsin ALLAH bu kuLLarına Dualarımızı Eksik Etmiyelim Hayırlı Bir Hayatımız Olsun Bu fani Dünyada. Şeker Bayramınızı Kutlarım.

Yağmur Damlaları Birleşsin Yüreğinde, Bütün Mutluluklar Konsun Yüreğine, Bütün istediğin hayallerin Ulaşsın Emeline, hayırlı Olsun Bayramında yarınlarında.şeker Bayramını Kutlarım..

Hayatın Birleştiği Noktalarda, Belki Hüzünlü Belkide Mutlu, Belki Durgun Belkide Yorgun Ama herşeye rağmen Huzurlu Ve Hayırlı Bir Hayat Diliyorum Sizlere, Hayırlı Bayramlar.

Yaz Yağmurlarının Güneşli ve güzel Günleri Müjdelemesi Gibi, her Bitkinin Bir mevsimi Getirmesi Gibi Bu Güzel Ve Hayırlı Bayramında Ailene Neşe, Mutluluk, Huzur, Sevinç, Getirmesini Diliyorum, Mutlu Bayramlar.

Bu mübarek Bayramda tatlı gülüşlerini göster fani dünyaya, yeni hayatına gülücükler getirsin inadına, gözyaşların bile mutluluktan aksın bu hayatta, Şeker Bayramınızı Kutlarım.

Küs Müminlerin El Tokalaştığı, Seven insanların Bir Arada Buluştuğu, Şekfkat ve rahmet Dolu Bu Güzel Bayramda Hayırlısını Nasip Etsin Yüce ALLAH biz Kullarına. Bayramınızı kutlarım.

Allahın Mübarek rahmeti üzerinde Olsun, içindeki Dünyaya Huzur, Neşe, iman Doldursun, Ahiretin cenneten Bir yer Olsun, Şeker Bayramın Kutlu Olsun

Mübarek Ramazan Bayramı Bereketli ve Şeker gibi Geçti Bu Güze Ayın Sonunda Şeker Bayramınız Yanı Mübarek ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun Tüm Dostlarıma.

Şeker Bayramınız Şeker Gibi Bir Hayat Sunsun Geleceğinize Dualarımız Sizinle Bayramınız Mübarek Olsun.

islamın güzel nuru kalbinde güneş olsun, ahirette yerin Cennet Hz. Muhammed (S.a.v) Efedimiz Komşun Olsun, Günlerin Güzel Hayatın Saadetle Dolsun, Bayramınız Mübarek Olsun.

11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı geride Kaldı Bu sende, dualarımız Bereketli iman dolu kalplere, Şeker Bayramınızı Kutlarız.

Şeker Gibi Tatlı ve Huzurlu geçen Bu Ayın Sonunda inşalah Bu bayramınızda Ramazan Ayı Gibi Şeker Gibi Güzel geçer şeker Bayramınızı Kutlarım.

Güzel ANıları Hatırladıkça insan Mutlu Olur geleceğindede Böyle Anıları Görmek için umutlu olur, Şeker Bayramınızı Kutlarım Anılarınız ve geleceğinizdeki Güzel Günler gibi Bir gün Geçirmeni Dileği iLe.

Sadece Bu bayramı Değil her Bayramı Paylaşıyoruz Kalpten Sizlerle önemli Olan yanınızda Olmak Değil Bu günlerde Sizlerle Mutlu Olmak Böyle Güzel Günlerde. Şeker Bayramınız Kutlu ve güzel Olsun.

Yarın şeker Bayramı Sizlerle Yarında Bereketli Bir gün Geçirmenin Onurunu Taşıyorum içimde güzel Günlerde Hayırlı Bayramlarda Buluşmak üzere şeker Bayramınızı Kutlarım.

Minil Bir bözyaşı dökülsün Bu Sene Gözümüzden ramazan ayı gibi bereketli mutluluk nasip etsin Yüce Mevlam Bize Yarınki şeker Bayramı Gibi Güzel Ve tatlı bir Hayat Nasip Etsin ALLAHım bize Şeker Bayramınız kutlu Olsun.

Anılar Paylaşdıkça Çoğalır Bu fanir Dünyada, Dertler paylaştıkça Azalır Acı hayatımızda, Bayramlarda insan birlikte olunca mutlu Olur Nekadar Bu hayat Bizi Yorsada, şeker Bayramınız Kutlu Olsun.

1. Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

2. Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

3. Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

4. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun…

5. İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

6. Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Bayramın mübarek olsun.

7. Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

8. Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,Bayramınız mübarek olsun. https://www.tugbam.com/guzel-sozler/seker-bayrami-mesajlari.html

9. Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun.

10. Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

11. Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun!

12. Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

13. Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun

14. Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Bayramın Kutlu Olsun

15. Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun

16. Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

17. Bu değerli Kurban Bayramı.nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

18. Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

19. Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

20. Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

21. Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…

22. Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

23. Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

24. Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

25. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

26. Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramı.nın, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle…

27. En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

28. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

29. Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

30. Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

31. Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

32. Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

33. Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

34. Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

35. Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Ramazan Bayramın mübarek olsun!

36. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

37. Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir