Romantik Sözler

Reklamlar
Reklamlar

Bu sayfamızın içeriğinde sevgiliye romantik sözler kısa, romantik sözler uzun, en güzel romantik sözler 2019, yeni romantik sözler facebook twitter için olanları yer alacaktır.

Böyle biraz değişik bir şeyler yazalım değil mi o bizim için çok önemli olan kişiye. Ayrıca yine burada çeşitli yerlerde paylaşmanız için romantik aşk sözleri içinde sözlerimiz mevcuttur.

Reklamlar

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: geçip giden zaman.

Romantik SözlerSeni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsın.

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşi sıra gitmek isterdim.

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek…

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin..

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

Yanında benden yakin başka biri de olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da, ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde…

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi…

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz, sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni ‘EBEDiYEN SEVECEGiM’

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……..

Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce.

Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Dünyada iki kor tanıdım; biri beni görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben…

Gece midir insani hüzünlendiren, yoksa insan midir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım. Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın.

Gün bir gün, sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene dek sevdalara

Dünyada iki kor tanıdım; biri beni görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben…

Hep Umut Vardır insanın içinde Benim Umudum Bitiyor Sen gidince, umutlarımın Sahibi Varlığımın Anlamısın Aşkım…

Romantik Bir Duygu Yüklü içimde, Çıkmazlar Geliyor Her Seferinde, Bu benimki Delice Sevgi Duman Oluyorum Sevginle…

Ne Zaman Baksam Aynaya, Gözlerimde Görüyorum Seni Ne zaman Sana Baksam Görüyorum Sendeki Beni….

Ne aşklar Besledim 20 Senede Ne Sevgiler Yaşadım bu Serseri Caddelerde, Böyle aşık olmadım Kimseye….

Bu ülkenin En Romantik Çocuğundan Bu ülkenin En Güzel Kızına Bir Kalp Hediye Ediyorum, En Romantik Ve En Güzel Gelecekler Bizim Olsun Canım….

Yalnız Kalmış Çaresiz Düşüncelerde Kavrulmuşum Ben… Gülüşünle Geçer Bu Çaresizlik Yeniden Doğarım Sevginle belki Yaşarız Güzel Günleri birlikte.

Şiirlerimi Sana Yazıyorum, Şarkılarımı Adınla Besteliyorum, Seni ilhamım olarak Kabul Ediyorum, Sana Bir Ömür Vadediyorum…

Sözlerim Ne kadar Garip Olsa da, Kalbimin Zenginliği Yeter Sana Aşkım..

Gözümü kapatıp atsalar yine senin yanına düşerim… Yer çekimi değil yar çekimi derim…!

Kasım’da aşk başka değil. Önemli olan ‘aralık’sız sevmek.

Bakakaldım peşinden; Ne gözümü alabildim, ne göze alabildim.

Sanmasınlar Yıkıldık, Sanmasınlar Çöktük, Bir Başka Bahar İçin Sadece Yaprak Döktük. . . !

“Her insanın aynalara göstermediği bir yüzü ve kimseye söylemediği bir hüznü vardır..”

” Kendini nokta kadar önemsiz hissettiğinde, dönüp arkana bak; belki çok önemli bir cümlenin sonundasındır. ”

“Öyle bir gel demelisin ki, Mesafeler anlamını yitirmeli..”

…Sen kasırgalara dayanmışsın, rüzgarla mı yıkılacaksın..! Başka çaren yok yüreğim; Dosta düşmana karşı ayakta kalacaksın..!

-Dünyanın en güzel ritmi, Onun senin için çarpan kalbidir.-

Seni aldattığım sandığın her kadına seni anlattım…

Beni mahveden şey; Bana yalan söylemiş olman değil, Sana bir daha inanmayacak olmamdır!

– Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim. ”

“Kıskançlık falan değil ki bu. Benim olanı başkasıyla paylaşamam. O kadar!”

Üzülmüyorum. Çünkü hayat yeni bir şey öğretti bana: Hiç gitmeyecekmiş gibi sevenler, hiç sevmemiş gibi giderlermiş aslında.”

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsın.

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama irmaklari tasiran cinsten…

Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacagini bir kez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde…

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……..

Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek isik gözlerim olsun

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden önce

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN…

Romantik Sözler ResimliGül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..

Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim…

Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasin.mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.

Gün bir gün, sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene dek sevdalara

Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben…

Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla sulardim Eger gozumdeki bir damlayas olsaydin; seni kaybetmemek; icin hic aglamazdim..

Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?

Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

– Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

– Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim…

– O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim…

– Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım, Sesini duymak için neler vermezdim, Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam, Yolunu bulabilseydim zaten şu anda çile çekmezdim..

– Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma…

– Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile…

– Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim…

– Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

– Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni…

– Sana Binlerce Gül Vermek İsterdim Ama Güller Solar, Sana ömrümü Vermek İsterdim Ama Bir Gün öleceğim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği İçin…

– Sevgiyi Göstereceksin Söylemek Yetmez,sevgi Gözlerinde Olacak Sözlerin Yetmez, Sevgi Her şeydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yüreğin Yetmez

– Gökyüzünden Bir Yıldız Seç Bu Gece. Gözlerin Gibi Parlak Ve Işıl Işıl Olsun. Benim İçinde Bir Yıldız Seç. Parlak Olmasına Gerek Yok. Sana Yakın Olsun Yeter…

– Dost deniz kenarındaki ta$lara benzer, önce birer birer toplarsın. Sonra birer birer atmaya ba$larsin. Yalnız bazilarini atmaya kiyamazsin. I$te sen onlardansın..

– Ben çiçek gibi taşımıyorum göğsümde aşkı Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum Gelmiş dayanmışım demir kapısına sevdanın Ben yaşamıyor gibi yaşamıyor gibi yaşıyorum Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum..

– Deprem gibi girdin içime, fay hattı çizdin kalbime, enkazlar bIraktın üstümde, artçılar hala devam etmekte yüreğimde… Özlenmektesin bir tanem 8,4 şiddetinde….

– Bir hüzündür aldı yine yüreğimi, Gözlerim doldu ağladım zamansız.. Çıkmıyor aklımdan gözlerin! Sevgi doluydu, masum ve abartısız.. Ayrılıktır bu! Yaşanmadıkça bilinmez amansız.. Acı çekiyor bedenim, dönmek istiyor sana, Ama ruhum kararsız

– Hani Gözler Vardır ya Sözleri Anlatır Hani Sözler Vadır ya Gözleri Ağlatır Hani Anılar Vardır ya Değeri Geç Anlaşılır Birde Aşk Vardır Sseni Anlatır..!! Dostluk Kura Bİlmek İçin Zorlukları AŞmaya Gerek Yok. Dost Olabilmek İçin Tatlı Bİr Tebessüm Bİle Yeter İnan

– Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

– Kalk gel hangi uzak yerdeysen,erimeden karlar.gel gör daldaki beyazını soğunu havanın..Duy sesini yağanın,havadaki sessizliğin sensizligini..Karlar erimeden GEL…

– İçimden bir şiir yazmak geldi, Yazıyorum,çünkü seviyorum, Seviyorum,çünkü hissediyorum, Hissediyorum,çünkü yaşıyorum, Yaşıyorum,çünkü seninleyim!…

– Sabahları seninle dogar içimdeki güneşin,gülücüklerinle sıcaklıgımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım…Kaynagı sevgi olan ne batar ki hayatta ?

– Şu anda ağlıyorum ama sevinçten.. Niye mi??? sana sahip oldum için,sevgilim birtanem,minik kelebegim,aşkım,dağ çilegim..

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş