Tuğbam » Güzel Sözler » İtiraf Sözleri

İtiraf Sözleri


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Bu yazımızda itiraf sözleri kısa, itiraf sözleri resimli, itiraf sözleri uzun, en güzel itiraf sözleri 2016, yeni itiraf sözleri facebook twitter için olanlarını yayınlandık.

Aklımdan Gitmiyorsun inanki, Yaşarken Düşündürüyorsun gece gündüz beni itiraf etmek istiyorum içimdeki sevgiyi utanıyorum korkuyorum karşılık alamam belki 🙁

Titresede yüreğim itiraf edeceğim Seni nekadar çok Sevdiğimi Dağlara taşlara Söylüyeceğim Artık Zamanı Geldi Seni nekadar Sevdiğimi herkez Bilsin Benim Gizli Aşkım..

Seni Sevmek Zor Olsada içimde besledim Sevgini Sana Küçük Bir dünya Kurdum Haberin yok Ama Sen içimde Bir Ateş Oldun Yakıyorsun Bedenimi Birtanem, Sana itiraflarım Var Sevgi Sözlerim Var Senin için beslediğim Bir Aşk var içimde.

Rüzgar Gibi Girdin Birden hayatıma Ne olduğunu Anlamadım Aşık Oldum Sana Bir Anda itiraf ediyorum Gözlerimi Aldın Kimseleri Göremiyorum Prensesim…

Seninle ilk konuştuğumuz gün kulaklarımdan sesin gitmedi gözlerimde gözlerinin rengi kaldı aklımda hayalin boş odamda sesin çınladı saatlerce itiraf etmem gerekiyor ben sana aşık oldum bebeğim..

Senden Vazgeçmem Mümkün değil Asla! Bu kalp Sana Kapıldı Birkere, Sensiz Atmaz Bu Kalp Bunu yaz Bir yere, itiraf ediyorum Artık Zamanı geldi Sana ben Vuruldum Sende Kaldı Aklım…

Gecenin Koynunda Düşünüyorum Sadece Seni, Gülüşün Bakışın Uykusuz Gecelerimin tek Sahibi, itiraf etmek istiyorum geceye Seni, Seni nekadar Sevdiğimi..

Korkuyla titresede yüreğim Kaybetmicem Seni Eminim! Sana Kapıldı Kalbim Alamam Geri, itiraf etmek istiyorum Herkeze Seni Nekadar Sevdiğimi.. https://www.tugbam.com/guzel-sozler/itiraf-sozleri.html

Canımı Aldın Gözlerinle Söyleyemedim Çekindim, Gülüşünle Aklımı Aldın Düşünemedim Sende kaldı Aklım, Bir Sözünle Kendimi Unuttum, Ama Bir Seni Unutmadım, Şimdi haykırmak itiraf etmek istiyorum Seni, herkez Bilsin içimdeki yerini..

Bir gülüşünle hayatımı çektin kendine, seni her gördüğümde kalbimi tuttum elimle, artık dayanamıyorum ne dersen de itiraf ediyorum! sevdan içimde büyüdü artık sensiz olmaz bu kalp bunu biL artık!

Yaşayan bir ölü gibiydim sensiz, hayatıma girdin ve yeniden canlandırdın hayallerimi ümitlerimi geleceğimi, artık itiraf zamanı geldi seni kitaplarda, defterlerde, şiirlerde, müziklerde Değil Seni Kendim yaşamak istiyorum ben Seni SEViYoRuMmMM…

esrarengiz gözlerin vurdu ilk beni, sonra sözlerin kalbimde büyük bir yer edindi, adını yazdım kalbime yüzünü çizdim gözlerime, itiraf ediyorum sensin benim ilk ve son göreceğim insan bebeğim..

Sana neler yazsam Neler çizsem Az gelir Artık Seni kalemlerele Yazmak istemiyorum habersizce Boş Sayfalara Duvarlara, Artık Seni içimden Haykırmak geLiyor En kalabalık Sokaklarda Seni Seviyorum ne Olur Anla!!!

Ceviz kabuğunu Doldurmayan Bir Hayat Hikayesiydi Benim yaşantım, Sen girdin hayatıma Ne En Ağır ROmanlar Nede Aşk Destanları kaldı SevgimiN Yanında, Hepsini Bıraktım Seninle Geride Sen Bir efsane Oldun içimde Sen Kalbimi imrendiren Bir tutku Oldun bende Bebeğim..

Seni Sevdiğimi itiraf Etmek istiyorum Sözlerimle utanıyorum Karşına çıkmaya, Sana Aşık Olduğumu itiraf etmek istiyorum mesajlarımla Korkuyorum, Seni Çok Seviyorum Ama Anlatamıyorum 🙁

Sevgimin önüne Ne Dağ Durur Ne Zorluk kalır ben Seni Delikanlıca Sevdim Ama itirafların arkasına Saklandım itiraf etmek istesemde Aslan gibi yüreğim yanında Kedi gibi Oluyor Utanıyorum Ama Seni Çok Seviyorum Bunu Bilmeni istiyorum.

içime bir duygu saklıyamıyorum artık her aklıma geldiğinde haykırmak istiyorum dünyaya Seni nekadar Çok Sevdiğimi Anlatmak istiyorum Sana bebeğim..

Saklıyamıyorum Artık herkez Anlıyorum halimi, Seni Gördüğümde içimdeki Çocuk Seviniyor Seninle Mutlu oluyorum ve Seninle Gülüyorum Hayata itiraf Ediyorum Seni Çok Seviyorum.

Yaşamak için geldik Dünyaya Sevmek için kalp Taşıyoruz Vücudumuzda Ama Söyleyemiyorum Sana Nekadar Çok Sevdiğimi itiraf etmek istiyorum Seni Sevdigimi Ama Kendime güvenemiyorum Aşkım..

Seni Görünce Değişiyor Hayatım Seninle renkLeniyor renksiz Hayatım Seninle Karşılaşınca o an gözümden gitmiyor inan bana itiraf ediyorum Seni Çok Seviyorum.

yaşanması lazım Güzel Anıların Hayal Kırıklığı Olmadan Gitmek Lazım birlikte Acımasız Yoldan, Sen Benim iLk Göz Ağrımsın itiraf Ediyorum Sen benim Diğer Yarımsın..

Sana ben Deliler gibi Aşığım Sana Söylüyemiyorum Ama Sende Görüyorsun gözümdeki Aşkın Ateşini Sana besliyorum içimdeki Sevdayı itiraf etmek Haykırmak isitoyurm Seni nekadar Sevdiğimi…

Kolay değil benim için sana açılmak anlatamıyorum sana içimdeki sevdayı itiraf etmek istiyorum sana aşık olmanın verdiği mutluluğu ama seni görünce kitleniyorum anlatamıyorum sevdiğim.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

“İtiraf Sözleri” için 129 yanıt

 1. ferdi fırat

  allah rahmet eylesin

 2. Anonim

  Benim aşkımın önünde asla kalkmıyacak 3 engel var. Ben ona olan aşkımı kalbime gömdüm. Çünkü o bu şekilde daha mutlu olacaktı. İşte benim hikâyemde böyle. Onun gözlerine bakıp ‘Seni Seviyorum’ dedim. Ciddiye bile almadı beni.

 3. Sude

  Alp seni sene basında tanıdım, hic konusamadık belki ama o kadar tatlısın kı gözümde senden baska hickimse önemli değil artık, aklımda olmadığın sanıye yok, icimde bir ates buyudu kalbimi yakıyor, geceleri uyuyamıyorum o yüzden derste esniyorum ama senin kahverengi gözlerini görünce kendime geliyorum. cok üzüntülüyüm bu aralar dayanamıyorum, ama bunu hissedersen rahatca öleceğim. sessiz Sude gitti artık. :'(

 4. Melike

  güzel 🙁

 5. murat

  nurdiha aşkım seni cok ama çoooooooooookkkkkkkkkkkk seeeeeeevvvvvvvvviiiiiiiiiiyyyyyyyyooooooooorrrrrruuuuuuuuummm

 6. sedef

  o benım herseyım onu asla unutmam o oyle sansa da ben onu asla unutamam o beım yaşama sebebım kendımden vazgecerım ama ondan asla <3 <3 <3 <3

 7. sedef

  murat senı cok sevyorum benım bırıcık askım senı sevmektende hıc vazgecmıcegım bunu asla unutma <3

 8. Neco baba

  Seni Görünce Değişiyor Hayatım Seninle renkLeniyor renksiz Hayatım Seninle Karşılaşınca o an gözümden gitmiyor inan bana itiraf ediyorum Seni Çok Seviyorum.

  GİZEMİM 🙂

 9. melike

  ilkini aşkıma söylicem biraz utangaç ama olsun elinde sonunda bwnim ..!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir