İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özür Mesajları

Reklamlar

Bu yazımızda özür mesajları uzun ve kısa, en güzel özür mesajları 2018, yeni özür mesajları sevgiliye için olanlarını yayınladık.

Arkadaşa dosta sevgilinize eşe yada herhangi birisine yollayabileceğiniz özür mesajı arkadaşa olanları da dahil burada.

özür mesajlarıSevgilim sana nasıl söyleyeceğim, nasıl yazacağım Kelimelerim yetersiz, kalemim tutuk Sana öyle hasretim ki bütün sözler ifadesiz Senden önce yaşamamışım, senden önce ben ben değilmişimSen gittiğinden beri yine kendimde değilim Seninle yaşadıklarım yetmiyor, anılar kalbimin acısını dindirmiyor. Ayrılık kapıyı çaldı, seni benden aldı artık içeri hiç kimse giremiyor

Reklamlar
Reklamlar

Sevemiyorum kimseyi, gözlerim senden başkasını görmüyor Ellerim senden başkasına gitmiyor Dudaklarım senden başkasını öpmüyor Geceleri bir yorgan gibi çekip üstüme, karanlığı örtüyorum Uzak yıldızların ışığı bile bu karanlığı delip geçmiyor Yıldız yok, ay yok, bulut yok umut yok sevgilim Umutsuz yaşanmıyor

Sokağa çıksam attığım adımlar boşlukta geziniyor, yağmurlar yağsa damlalar bana seni söylüyor Çiçeklerin boynu bükük, güneş bitmiş Dünya benden hesap soruyor Bu ceza çok ağır sevgilim, bana reva gördüğün bu ceza çekilir gibi değil Yüreğim sökülüyor

Hatamı biliyorum, yanlışın farkındayım Senden özür dileyecek yüzüm yok İstersen kapının eşiğinde küçük bir taş olayım itip kaktığın, yeter ki uzaklara fırlatıp atma beni Pencerende bir kuş olayım, elinin tersiyle uçurma beni İnce parmaklarında solgun bir çiçek olayım, buruşturup kırma beni

Susup gittin, çekip gittin Bir namlunun ucuna kurşunu sürüp gittin Ama öyle kaskatı öyle ağır ki ruhum, can damarım kesilse bir damla kanım akmaz Gözlerim ufka dikili, bir küçük kızıl ışık bekliyorum sendenBir aydınlık teli Bir umut affeder misin ben

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor Yok nafile uyku tutmuyor Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim Özürlerimi kabul et!

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim Saygılarımla?

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm Bugün için özür dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız?

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda Tüm kalbimle özür diliyorum Seni seviyorum?

Özür dilerim seni aramadığım için Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için Özür dilerim seni orda beklettiğim için Yaptığım her yanlış için özür dilerim

Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim Seni çok seviyorum

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden https://www.tugbam.com/guzel-sozler/ozur-mesajlari.html

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Ufak hataları Minik Bir Tebessümle Kapatmaya Nedersin? özür Diliyorum Senden Beni Affedermisin?

Sinir Esnasında Ağzımdan Çıkan Sözlerin Kurbanı Olmak istemiyorum karşında 🙁 özür Diliyorum Senden Kabul Et lütfen 🙁

ben Aşkımı Kirletecek kadar Gururlu Değilim özeLLikLe Senden özür Dilemeyecek kadar Kibirli Değilim Aşkım Bütün Derdi Kederi Ve kibiri Arkama Aldım ve Senden 1000 kere Özür Diliyorum 🙁

Sana Nasıl Sevgi Sözleri Söylüyorsam özür Dilemesinide bilirim her Söz benim Bunu Unutma Affetmek Sana kaldı Artık bekliyorum Cevabını Elimde telefonum içimdeki Çocuk Umuduyla..

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. Inan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni AFFET..!

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye..

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur.. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum… Affet lütfen beni..

Bilirsin bir karıncaıy bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. ÇÖook ama çÖook özür diliyorum senden..

Biliyorum hata bende… Yaptigim affedilecek bir sey degil! Ama yine de yalvariyorum sana n.olur beni affet…

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. ıstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? öZüR DıLERıM!!

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet? Tekrar yazıyorum.. özür dilerim tüm olanlar için… Gerçekten çok üzgünüm? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, seni sevmiyor sana tapıyorum. N?olur beni affettiğini söyle?

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sanirim özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: öZüR DıLERıM!

Sağa dönüyorum olmuyor.. Sola dönüyorum olmuyor.. Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum…
Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, LüTFEN AFFET!

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden… Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Yaptığım hatadan dolaıy özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

2 Yorum

  1. Sayko 27 Mart 2018

    Adana sokaklarindami yazdin bunu sacma sacma ,şairlik ruhun nerde

    • Kıvırcık 30 Haziran 2018

      Adana sokaklarında bile bundan daha kaliteli yazılar var Adanalı olmayan bilemez tabi. ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mission News Theme by Compete Themes.