İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Seni Seviyorum Sözleri

Son güncelleme tarihi 01 Ocak 2020

Reklamlar

Bu sayfamızın içeriğinde seni seviyorum sözleri kısa ve uzun, en güzel seni seviyorum sözleri 2020, yeni seni seviyorum mesajları facebook twitter için olanlarını yayınladık.

Sevmek Değil benimki Ölürcesine inanmak sana, Aşık Olmak değil benimki hastalık Sana Olan ilgim Sensiz Olamam ben Yarım Kalırım Sensin Tek ilacım Seviyorum Seni.

Sen benim Meleğimsin Senin için Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen Benimsin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına..

Reklamlar
Reklamlar

Sensiz ölmem Bu hayatta Korkma Senin için yaşarken Nasıl ölürüm Seni bensiz Bırakırım? Senin için Yaşamaya Başlamışım Ben Sensiz Olmama istesen de istemesen de Seviyorum Seni Delice!.

Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..

Ne Kara kışlar Aşkımızı Bitirecek kadar Soğuk Olacak Nede Yazlar Aşkımızı Eritecek kadar Bunaltıcı Olacak Sakın Unutma ben Seninle 4 Mevsim Değil 1 ömür boyu varım Seviyorum Seni Aşkım!

aşkın bir zehir olsun içimde Sarsın beni Alsın kendine, Senden Başkası Değmesin Eli Elime, Senin için ölürüm Düşünmem bile!!! Seviyorum Seni Gül pembe..

Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım..

Her gün Senin için ağlıyorum, Senin için yazıyorum Sözlerimi ve Resmine Okuyorum Aşk Dolu Sözlerimi, Seni ne kadar Sevdiğimi Bilmeni istiyorum Seni Çok Seviyorum..

1 Damla Gözyaşı Değil Yağmurları Yüklerim Bedenime, Sevinçleri Değil Mutluluk Aşısını Vururum Senin için kendime Senin için Hayatın Acısını Alır Mutluluğa Çevirir Senin için tugbam.com yaparım Bunları Seviyorum Seni.

Kırık Bir Hayatın Sakat Kalmış Bir Oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı Sakat Kaldım Aşk Acısını Çektim Ağladım, Seni Bulmuşum Hayatta Susarmıyım Sanıyorsun? Sana Sevgim Delice Susturamaz Beni Kimse Seviyorum Seni ölümüne…

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim..

Saatler geçse de Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yalnızlığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, Odamda Sessizliğin Müziği Kalbimde Sen Gözyaşlarımda resmin, Seviyorum Seni..

Bir Rüzgar Gibisin hayat Bazen Durgun Bazen Olabildiğince Hızlı hayat benim için Sensin Rüzgarı ise Sevgin, Bazen Hızlı Bazen Durgun Her şeye rağmen Sevgi Dolusun Seviyorum Seni Bebeğim Benim Olur musun?

Uçan kuşlara anlatsam seni anlamaz hiç biri bendeki sevgiyi kaldırmaz dünya dili, Seni Çok Seviyorum bebeğim unutma Bu Sözlerimi..

Yaşamak mı benimkisi Söyle Sevgili? Seni gördüğümden beri Çekiyorum Aşk Derdini, Sana Söylemek istiyorum Sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum Belki Ama 2 kelime Kurdum içimde Seni Seviyorum…

Yalansız Dolansız Bir aşk benimkisi, Kimse Bilmez içimdeki Seni, Derdimin Dermanısın Sevgin içimde Ebedi Kimse Durduramaz içimdeki Sevgini Seni Seviyorum..

Sen Yıldızlar gibi parlak Ol geleceğim de Sen Ay Gibi Yıldızlara Eşlik Et her gününde, Sen benim Ayım Yıldızım oL Sen Sadece benim Dünyama Güneş Gibi Doğ Aşkım Seviyorum Seni.

Sözlerimi Aşık Olamayan Anlamaz içimdeki Derdi Aşkın Çilesini Ağlamayan Kalp Anlamaz, Seni Sevdim Delice içimdeki Ben Senin için Ağlıyor Her Gece Kalbim Adına Hasret kaldı Seviyorum Seni Aşkım yarım Kaldı, Adın kalbimde Yazılı Sensizlik Aldı Güzel Anılarımı Ama Yinede Seviyorum Seni..

ihtiyacım yok başka hayata Seni Sevdim sadece hayatımda, bir senin için başladım yürümeye bu hayatta bir senin için düşerim kara toprağa seni seviyorum bu can sana feda

Seviyorum Seni, Seviyorum Seninle geçen Güzel Günleri, Gözlerine Bakıp Hayata Merhaba Demeyi Seviyorum Bir tanem.. https://www.tugbam.com/guzel-sozler/seni-seviyorum-sozleri.html

Bugün içimde Bir mutluluk Var Gözlerim renkli Bakıyor Hayata, Ve Hayat benim için Başlıyor Bugün ve Her gün Seninle Başlayacağım hayata Seni Seviyorum Bir tanem..

Seni Sevmek Hayata haykırmak Gibi, Seni Sevmek Bütün Güzelliklerin Başlaması Gibi Seni o kadar çok Seviyorum ki içimdeki dünya Sevgi yüklü Sana Karşı bebeğim. Seviyorum Seni.

Yaşamayı özlemişim gülüm Sen bana Bir güldün ya ben o An yeniden Doğdum Sanki Gülüm Sen Benim Solmayan Gülümsün Seni Seviyorum Gülüm.

Arkaya Bakıp Giden Zamana Gülüyorum hep Anıları Seninle Yaşamak istiyorum Sadece Sen Ol yanımda Hayat o zaman Çekilir O zaman ben Olurum hayatta Seviyorum Seni.

Belki Bugün Belki yarın ümidiyle Bekledim Seni Ve Sen geldin Şimdi Kalbim Atıyor Seninle Şimdi Yüzüm Gülüyor Seninle bebeğim..

Seni ne Kadar Çok Sevdiğimi Anlatsam da Kelimeler yetersiz Kalır Her güzelliğin Sonunda, Seni Anlatamaz Hiç Bir güzellik Seni Anlatamaz Kalbime ve Ben seni yaşıyorum hayalinle Seviyorum Seni Biriciğim..

Seni Severken Ağlamayı Sevdim Senin Yanında Gülmeyi Sevdim Seninleyken Ben Seni özledim Seni Seviyorum Derken Titreyen Yüreğimi o halimi Sevdim bebeğim Seni Çok Seviyorum.

O Kadar uzakta Değilsin Bana Sadece Ellerimiz Uzak Kaldı Gurbetin ortasında, Sen Ne Olursa OLsun Benimsin benim Gelinimsin bebeğim Seviyorum Seni helalim..

Mesafeler Olsa da aramızda Bu kalp Atmaz Senden Başkasına Sakın Korkma bebeğim ben Senin için Bu Dünyada varım Beyaz meleğim Seviyorum Seni.

Seni Unutamam Asla Unutmak için Zaman geçse de Silemez Seni hayatımdan Asla! ben Sana Sevdalıyım Sana Yangın Seni Seviyorum Başka Dünyada Yaşamak Anlamsız gelir Sensiz bana…

Hayat Bir Yarış benim için Zorlu ve Acımasız, Seninleyken Unutuyorum Bütün hayat telaşını Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat Seninle Bir bütün Olduğumu Anlıyorum Kimsenin bozamayacağı bir bütünüz Aşkım Seni Seviyorum..

Sana Sevgim Ebedi bebeğim Seni Çok Seviyorum içimdeki dünyada Senin için Bir Hayat Kurdum ve sensiz olduğumda ben orada yaşıyorum Sensizliğimi Kurduğum Dünya iLe geçiştiriyorum..

içimdeki Sevgiyi Anlatsam Sana Ne günler Alır Nede Aylar Alır içimdeki Sen kelimesini, Sen ben Bir An Değil her An Düşünüyorum Seni Çok Seviyorum.

Yalan Değil Bu Sözlerim Sadece Sana Sevgi Sözlerim Senden Başkası Olmadı hayatımda Asla, ilk ve tek Aşkımsın benim Seviyorum Seni…

Vazgeçemem Senden Asla, Ne olursa olsun Bu kalp Bir Sana Atar Bu Gözler bir Sana Bakar, Bu Can Senin için yaşar Seni Çok Seviyorum bebeğim Sensizlik kurutur hayatımı..

bensiz gitme Sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma! Seni her Anımda Yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yüreğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dünyamda seviyorum seni unutma bunu asla..

Şiirler Şarkılar Daha Anlamlı geliyor Bana Seni tanıdıktan Sonra, Şimdi Adına Şiirler Şarkılar Sözler yazıyorum Adını Duvarlara Yazıp Adınla Konuşuyorum Artık Seviyorum Seni Bebeğim.

Aşksız Kalan Dünyamı yeniden Alevlendirdin Gülüşünle, Sıcak ellerinle hayat verdin bedenime, Gözlerin Vurdu Beni Aklımı Aldın Ummadığım Anda Şimdi Sana Bağımlıyım Seviyorum Seni Benide Artık Anla!!!

Günahlarını Ben Alayım Sevaplarım Senin Olsun Acıları Ben çekeyim Sefayı Sen çek Dertleri Bana Yükle Sen Sadece bana Gülümse Aşkım Seni Çok Seviyorum.

Gözlerinin Deryasına Kapıldım Gidiyorum Gözküm kapalı, Sözlerine Kapıldım Duymuyorum Dünyayı, Gülüşüne vuruldum umurumda değil hayat sen varken Yanımda Sevgilim benim Seviyorum Seni.

Dağlar Kadar Büyük Sana Aşkım Irmaklar Kadar temiz Sana Olan Duygularım Gözlerin Gibi Parlak Seni için düşündüğüm Umutlarım Seni Seviyorum Bir tanem benim..

Senin için Yaşıyorum Bu Hayatta Senin için gülüyorum Acı hayata Seninle Huzur buluyorum Dertli Dünyada Bir Senin için Varım Bunu Asla unutma Seviyorum Seni.

Masmavi gökyüzündeki bembeyaz bulutlar kadar güzelsin…

Sevmek Değil benimki Ölürcesine inanmak sana, Aşık Olmak değil benimki hastalık Sana Olan iLgim Sensiz Olamam ben Yarım Kalırım Sensin Tek ilacım Seviyorum Seni.

Sen benim Meleğimsin Senin için Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen BenimSin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına..

Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..

Ne Kara kışlar Aşkımızı Bitirecek kadar Soğuk Olacak Nede Yazlar Aşkımızı Eritecek kadar Bunaltıcı Olcak Sakın Unutma ben Seninle 4 Mevsim Değil 1 ömür boyu varım Seviyorum Seni Aşkım!

1 Damla Gözyaşı Değil Yağmurları Yüklerim Bedenime, Sevinçleri Değil Mutluluk Aşısını Vururum Senin için kendime Senin için Hayatın Acısını Alır Mutluluğa Çevirir Senin için yaparım Bunları Seviyorum Seni.

Kırık Bir Hayatın Sakat Kalmış Bir Oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı Sakat Kaldım Aşk Acısını Çektim Ağladım, Seni Bulmuşum Hayatta Susar mıyım Sanıyorsun? Sana Sevgim Delice Susturamaz Beni Kimse Seviyorum Seni ölümüne…

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim..

Yalansız Dolansız Bir aşk benimkisi, Kimse Bilmez içimdeki Seni, Derdimin Dermanısın Sevgin içimde Ebedi Kimse Durduramaz içimdeki Sevgini Seni Seviyorum..

Sen Yıldızlar gibi parlak Ol geleceğim de Sen Ay Gibi Yıldızlara Eşlik Et her gününde, Sen benim Ayım Yıldızım oL Sen Sadece benim Dünyama Güneş Gibi Doğ Aşkım Seviyorum Seni.

Sözlerimi Aşık Olamayan Anlamaz içimdeki Derdi Aşkın Çilesini Ağlamayan Kalp Anlamaz, Seni Sevdim Delice içimdeki Ben Senin için Ağlıyor Her Gece Kalbim Adına Hasret kaldı Seviyorum Seni Aşkım yarım Kaldı, Adın kalbimde Yazılı Sensizlik Aldı Güzel Anılarımı Ama Yinede Seviyorum Seni.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

507 Yorum

 1. Yücel Ergin 03 Mart 2017

  Seni günde bir kez düşünüyorum meleğim oda 24 ⌚ sürüyor meleğim

 2. sevda erdogan 01 Kasım 2015

  Ben senin cok ama coook sevdim ben senin cok ama coook seviyorum ben senin cok ama coook ozluyorum ben senin cok ama coook istiyorum sana cok ama coook iyitane var gelsena sevgi ve ask istiyorum sende yakinemisin sen insallah fransa gelsin
  dua’s tane kabul olun insallah sana gidine hep de dusunusun benim hic unutma benim hic bizaman birlmane sen yanida olun insallah kabul olun insallah bekisine senin cok seven sevda erdogan elveda sana Allaha emane olun yildirim clm kalbine sana emane olsun <3<3<3<3<3<3<3:-)

 3. zeynep 11 Nisan 2013

  seni bi daha hiç göremecegim halde senden habersiz sana aşık oldumm seni sevdim adından başka hiç bişey bilmediğim halde …

 4. yagmur tanesi 21 Mart 2013

  hani uçurumun kenarındasındır
  ve tutunduğun bir dal parçası seni hayata bağlar, işte o dal parçam sensin senin sayende mutlulugu tattım ben sevdigim seni çok seviyorum mehmet canımın içisin

 5. ASYA 28 Aralık 2012

  Mecburem sana mecburum hatta seni herşeyden çok çok çok çok çok çok seviyorum
  SEN UnUTuLmAZsın Bu KalP seNİn İÇin YAşamaYA ÇaLışıYOr

 6. güneş 07 Aralık 2012

  seni seviyorum toprak toprak toprak aşkım

 7. savas 03 Eylül 2012

  seni cok sewıorum fidan cok canımın ıcı hayat kaynagımsın sn benım canımsın :<:d:d.d.dd.

 8. ayten 29 Temmuz 2012

  seni seviyorum ismail

 9. recep uçan 24 Temmuz 2012

  adam gibi sevdim de ne geçti elime ondan kalan bir acı bırakıpta gitti hayatın verdiği acılar yetmemiş gibi birde o ekledi

 10. bahar 14 Temmuz 2012

  seni seviyorum kemal

 11. selahattin 14 Temmuz 2012

  ♥♥♥ayşenur♥♥♥selahattin

 12. selahattin 14 Temmuz 2012

  ayşenur aşkım seni çok seviyorum bitanem ayşenur selahattin

 13. usein 29 Haziran 2012

  Sen benim Meleğimsin Senin için Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen BenimSin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına.nergul

 14. babanız 23 Haziran 2012

  gidin yatın oçlar 😀

 15. gizliii..... 16 Haziran 2012

  seni seviyorum ama nedenini bilmiyorummm….
  seni sevdiğimi söyleyemiyorumm
  çünkü senin yanında iken senle konuşur iken azım kapalı kalbim açıkk…..

 16. sensizim 13 Haziran 2012

  seni çooook seviyorum…

 17. sena 25 Mayıs 2012

  İster aşık desinler, İster deli, Ne deselerde biliyorum kendimi, Ne olursa olsun SEWİYORUM SENİ…

 18. sena 25 Mayıs 2012

  bu sözleri omuyunca hep sewdiklerim aklıma geliyor özellikle elif end rabia end helin

 19. Ercan 10 Mayıs 2012

  SéNii SéWiyoRum..KaDéRimm.))

 20. yanlızlık 10 Mayıs 2012

  ARZU seni çok seviyorummmm <3 <3 <3

 21. betül 09 Mayıs 2012

  BİR CAN DEDİM SENİ TARİF ETTİLER.BİR YUDUM SEVDA DEDİM ONDA VAR DEDİLER.DOST DEDİM ÖMÜR BOYU DEDİLER YÜREĞİ YANIK SEVDAYA SADIK SEVGİYE LAYIK SENİ GÖSTERDİLER… SENSİZİM LANN NERDESİN…

 22. betül 09 Mayıs 2012

  BiR SeVDiGiM VaRDi eLLer aLDi…
  BiR SeVDiGiM VaRDi MuTLuLuGu BaNa CoK GorDu..!!
  BiR SeVDiGiM VaRDi aMa SiMDi oDa Yok
  CaNe BiR YaLaN oLDu DoSTLaRimm… <3 S.E.R.K.A.N <3

 23. betül 09 Mayıs 2012

  ben onu çook seviyorum hep te sevecem sen benim yaşama kaynığımdın ama şimdi başka ellerde sin sensiz ben bir hiçim bunu sakın aklında cıkarma SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKK SEVİYORUMMM <3 S.R.K.N <3

 24. alisan 07 Mayıs 2012

  ask bir sudur ic iic kudur.

 25. merve 06 Mayıs 2012

  ♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.. [BATUHAN]

 26. merve 06 Mayıs 2012

  seni seviyorum B.A.T.U.H.A.N

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mission News Theme by Compete Themes.