İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgi Sözleri

Son güncelleme tarihi 03 Ocak 2020

Reklamlar

Bu sayfamızın içeriğinde sevgiliye sevgi sözleri kısa ve uzun, en güzel sevgi sözleri 2020, yeni sevgi mesajları facebook twitter için olanları yer alacaktır.

Bazen öyle bir düşer ki aklına Sende bıraktığı izleri verdiği acıları bile özlersin DEĞSE DE DEĞMESE DE

Ne giyip ne taktığın umurumda değil En pahalı elbiselerde olsa üstünde insanlığı giymedikten sonra ÇIPLAKSIN gözümde .

Reklamlar
Reklamlar

Sensizlik, ateşi yükselen gecelerin cehenneminde alev kusturuyor sözlerime iyi ki diyorum içmek gibi bir kurtuluş var önümde iki satırdan ileri gitmeyen ßu ömürde .

Ölüm Su değil ki içip de ölesin İnsanlar mert değil ki inanıp ta güvenebilesin Adam Gibi biri yok ki Allah(c.c)’ına Kadar sevesin

Bazen öyle konuşacaksın ki karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.

Kimi bakar elbisenin rengine, kimi bakar yüzüne ve gözüne, kimi de bakar cebindekine. Gerçek seven ise bakar sadece yüreğine. duygusal sevgi sözleri anlamlı

Sevmekte istemek yoktur. Sevgilinin olduğu yerde son bulur istekler. Bir şey varsa istediğin bu senin için değil, sevgili için istediğindir. Ondan O’nun adına istersin. O’nu daha sonsuz sevebilmek için istersin. Sevme özgürlüğünü istersin, kabul edilmesini istersin. İstersin ama bir gün gelir bu istekler de son bulur. Kendinden istersin artık. Sevgiliyi daha çok sevmek istersin kendinden. Sonsuz kılmak istersin. Bu yolda sevgili olur mu, olmaz mı bunu sevgilinin isteği belirler.

Kimse elindekinin değerini bilmez sαhip olduğu sürece; αmα bir gün onu kaybettiğinde geç kalınmış tek bir söz: ‘Keşke’..

Belki o her şeye değecek kadar değerli senin için; ama unutma ki, sen de onun için kendini yıpratacak kadar değersiz değilsin.

– Ne kadar güzel Olursa Olsun Gözlerin, Ne kadar Çekici Olsa da Sözlerin, Ben Senin Kalbini Sevdim Ey Sevdiğim.. !!

Yoluma Çok aşk Çıkar Benim Daha ! Ben aklıma Koyduktan Sonra ! Sen Kendi Derdine Yan ! Acaba Bulur musun Bir Ben Daha . . . !

– Aşkın ‘kürtajı’ yoktur sevgili.. Bakamayacağın ‘aşka’ GEBE kalmayacaksın!.. ”

Ağaçtan düşen yaprak nasıl ‘kurumaya’ mahkumsa; Gönülden düşen insan da ‘unutulmaya’ mahkumdur..

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

Arıyorum sevgilim işte budur günahım bir tek sana güveniyorum affet beni sevgilim.

Aşk dediğin nedir ki,gelip geçici bir toz pembe Mutluluksan başka, mutluluk dediğin nedir ki gercek gibi ama göstermelik,ölüm dediğin nedir ki anı ve daimi bir ay gibi.

Aşkım için ölürüm ama gururum için aşkımdan bile vazgeçerim….

Aşkım var dağlar bilemez, Sevgim var kimsenin aklı alamaz, Birde sen varsın ya bir tanem, Dünyada kimse böyle sevilemez…

AŞKIN KALBİNDEYSE MUTLULUĞUN ELİNDEYSE İSTEDİĞİN İKİ KELİMEYSE SENİ SEVİYORUM.

Az önce buradan bir rüzgar geçti.Nereye dedim? özlenen ve beklenen her yere dedi.Aklıma sen geldin.Sana bir tutam sevgi gönderdim dışarıya çık birazdan gelecek.

Babama sordum senin gözünde değerim ne kadar diye dünyalar kadar dedi dünyanın değeri ne kadar diye sordum beş para etmez dedi kamyoncu edebiyatı.

Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirlerine dokunamazlar ama Sevgiyi hep Yüreklerinde Hissederler. Bende şimdi sana dokunamıyorum ama hep YüREGİMDESİN…

BAŞKASINA KENDİNDEN FAZLA DEĞER VERME,YA ONU KAYBEDERSİN YADA KENDİNİ MAHVEDERSİN

Bataryası zayıf rüyalarımda , kapsama alanı dışında kalan sevgilime,, şebeke hatası nedeniyle ulaşamadım,, şimdi yüreğimde ful çeken hattımla seninleyim…

Bazen her şeyin özelliğini yitirdiğini düşündüğüm anlarda gözlerin geliyor gözlerimin önüne ve o zaman kendime diyorum ki daha yaşamak için çok sebebim var aşkım

Bazı insanlar güle doğru koşarken ayakları altında ezdikleri kır çiçeklerini görmezler bile.

Bazı Sevgiler vardır ki İnsani pişman eder.çok doğru,Yinede sevmeye devam edin.Belki bir gün pişman olacağınızı bilerek sevin. https://www.tugbam.com/guzel-sozler/sevgi-sozleri.html

Ben bu hayatta pek çok yanlış yaptım ,ama acısını ben çektim Tek bir doğru iş yaptım oda sana kalbimle güvenmekti, Umarım laiksin sen buna canımın içi…

Ben her zaman nerede olursam olayım, Ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, Ama şunu iyi bil ki SENİ SEVİYORUM…

Ben sana mecburum bilemezsin, adini mıh gibi tutuyorum aklımda İçimi seninle işitiyorum bir yaşamak düşünsem “sus” deyip adınla başlıyorum.

BEN SENİ ASIL İNSANLARIN BASİT DUYGULARIYLA DİĞİL,BASİT İNSANLARIN ASIL DUYGULARIYLA SEVDİM…

Ben seni bir doğrudan geçen noktalar kadar çok sevdim ama sen bunun sadece iki nokta arasında kalan bir doğru parçası kadarını anladın.

Ben seni çok sevdim deliler gibi bu büyük aşk ancak toprakta biter ne bir selam gönder ne halimi sor olsun ben güzelim Varlığın Yeter

Ben seni sevdim ama sen beni sevmedin.ben senin için ağladım ama sen benim için değil.ben Seni unutamadım ama sen beni unutmuşsun.Seni daha halen seviyorum…..

ben sevdiğimi kır çiçeği gibi avucumda değil, bir kurşun yarası gibi yüreğimde saklarım.

Ben sevgiyi kir çiçeği gibi elimde değil, hançer gibi yüreğimde saklıyorum..

Benim sana aşık olduğumu anlatmak için bir şiirimi yoksa bir masal mı yazsam.Ama ben sana iki kelime yazıyorum. SENİ SEVİYORUM.

beyaz güller açtı bahçelerde , sevdiğin.. ya o karanfil , baygın kokulu çiçek. gel yalnızlık bahçeme beyazlar giyin, anladım ki bu ömür sensiz geçmeyecek.

Bir ateşim yanarım külüm yok dumanım yok sen yoksun mekanım belli değil zamanım yok fırtınalar içinde beni yalnız bırakma benim senden başka sığınacak limanım yok bir tanem.

Bir başkası seni ömür boyu sevse benim bir anlık sevdiğim kadar sevemez.

Bir bulut gibidir benim yüreğim, başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır, bu yağmurdan sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır.

Bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi, Yaşamaya dair sebepler bulmak için yaşıyorum… Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam; ölmek hiç.

Bir gece yarısı usulca pencereden dışarı bak! göreceksin nöbet tutuyordur köşe başında Gözlerim! öyle kolay değildir beni, hala sokaklarındadır ayak izlerim!!!

Neden Kaçıyor Sevgi Kalbimden Neden Ellerim Boşta Kalıyor? Hayat mı Nedenlere Atıyor Beni Yoksa Sen mi Sokuyorsun nedenlere beni?

Kimse Unutturamaz Seni Bana, Ben Sende Yaşıyorum Seninle Nefes Alıyorum Bütün Güzelliklerde Seni Hatırlıyorum. Ayrı Kalsada Ellerimiz Ben yine Sana Tapıyorum!

Seviyorum Seni Seviyorum Derken Gözlerinde Sevgi ışığını Görmeyi.

Seni Sevmek hayattan 1 şans istemek gibi bebeğim..

Ellerine hasretim gözlerinde nöbetçiyim Kalbine Zincirledim kendimi Seviyorum Seni.

Sıcacık kalbinde tatLı Bir Sevgi yumağı Olmak istiyorum aşkım..

Bu Mesajım Sana fuLL Sevgi Aşk özLem ve Sıcaklık içinde geliyor oku ve beni Hisset Aşkım..

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun…

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

Seviyorum Derken Kaybettim Seni Anlıyorum Seni Sevgi Sözleri Söylerken Sözlerde Kalmış Sevgim, Seni Seviyorum Dilberim..

Bakınca Gözlerine Buluyorum Kendimi Gülünce Seninle Geliyorum yeniden hayata, Sensiz Olmaz Bu Sevda Bunu Asla Unutma…

Sevmeyi Biliyorsam Sayende Sevdim, Ağlamayı biliyorsam Sözlerinle öğrendim, öLüme gidiyorsam Sayende Gidiyorum Bebeğim…

Aşk ” Seni Seviyorum ” Demek Değildir Aşkın için Fedakarlık Göstermektir….

Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı… Sen kalbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı… Sen sevdikçe sevilesi, övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oldukça olunacak aşkımsın

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun…

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

İnsan Güzel Bulduğunu Değil; Sevdiğini Güzel Bulur.

Sen beni sevmedin..Sevseydin gelirdin Dünyanın bir ucuna . Özleseydin arardın bekledim hep boşuna..Her hatayı yapardın Aşık olsaydın!!!

AÇIK ARTTIRMA: Beni öyle sev öyle arttır ki..Hep senin üstüne kalayım!!!

Bir gün güzel gözlerin yaşlarla dolarsa deme bana sen yaktın..Sen isteyerek yandın!!

Derin ve ihtiraslı sev.Kalbin kırılabilir ama hayatı dolu dolu yaşamanın tek yoludur.

Bir kır çiçeğinin taç yaprağına umut yazıyorum.Nice soğuk gecelere direniyor da,bir sözünle kırılır diye korkuyorum…

Kalbinde biraz sevgiye yer kalmışsa…ßul,sev,sevecek insan eğer kalmışsa…Aşıklara sor,aşığın artar değeri..Artar,fakat insana değer kalmışsa.

Ne hasta bekler sabahı , Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı , seni beklediğim kadar… Geçti istemem gelmeni, Yokluğunda buldum seni, Bırak vehmimde gölgeni ,Gelme artık neye yarar…

Durup sebepsiz yere ağladığın oluyor mu?Sonra özlemin alevler gibi fışkırıyor mu her yerinden?Akşama yakın saatlerde bir efkar basıyor mu içini?Onu çiçeklerden kuşlardan bile kıskanıyor musun?Yokluğunda dünya sana zindan oluyor mu? Seviyorsun o zaman…

Şimdi Yoksun… Seni Dilediğim Gibi Düşünebilirim Tutar Ellerini Öpebilirim Uzun Uzun ..Kimseler Ayıplamaz Beni Yokluğunda Seni Sevdiğimi Anlayamazlar.. Bütün Işıkları Kaldırıp Attım Bir Kenara !!! Anlıyor musun?Gökyüzü Güneş Olsa ,Sensiz Karanlıktayım…

İpek böceği örerde kozayı …İçine hapseder kendini bilir misin? Suçun yok bunda senin… Yokta bilmezmisin, ipekler hep senin için..

Dünyadaki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersin…Ne yazık gönlümde esirsin..Cezan bir ömür sevilmek hemde sevildiğini hiç bilmeden…

Bana ‘ Seni Seviyorum ‘ diye yalanda sölesen,, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

25 Yorum

 1. kama 07 Haziran 2014

  Sevmek delilik mence bosver getsin eylen yeter

 2. dişi sungur 05 Haziran 2014

  arkandan konuşmak gibi olmasın SENİ SEVİYORUM

 3. ismail 18 Nisan 2012

  Seni Seviyorum SıLa Bu da benden olsun : Biliyorum sen Güneş’sin etrafında onlarca gezegen var, Ama sende biliyorsun ki ben Dünyayım ve bir tek bende hayat var… ♥

 4. gamze 07 Mart 2012

  sevmek belki birşeydir, ama sevildiğini bilmek çok şeydir…

 5. sensizim 05 Mart 2012

  acı çekmekten yoruldum artık mutlu olmak istiyorum

 6. sensizim 05 Mart 2012

  geçmişi yok sayıp gelecege bakmak istiyorum ama olmuyor

 7. serseri davut 04 Mart 2012

  ßiz ßuYoLL LaRda ßüyüdüK GüzéLim.

 8. merve 13 Aralık 2011

  bırakın bu işleri devlet su işleri 🙂

 9. gulfer 13 Aralık 2011

  küçükken mıknatıs yuttum tüm salakları çekiyo

 10. fatih ocar 08 Aralık 2011

  bir kurşunla ölmessin ikinciye zaten degmessin

 11. sezr ünver 14 Kasım 2011

  bir gün bi köpeyim vardı bana cok sadıktı. şimdi bi sevdiyim var. köpeyim kadar olamadı.

 12. sema 27 Temmuz 2011

  ben birini seviyom,hemde cok seviyom.o da beni seviyo,fakat o arkadawlariyla konuwmaya ustunluk veriyo.onun icinde ben ondan vaz gecmek kararini aldim.gitsin,nasil demiwlerse babalarimiz,giden gitmiw-gitdiyi gun bitmiw.ben gideni diyil,giden beni kayb etmiw

 13. cansu 27 Temmuz 2011

  sevdim ama biliyorum sonu yoktu…

 14. KÜBRA 02 Mayıs 2011

  SANKİ BİR KUŞ GİBİ UÇUP GİDİYOR AŞK SANKİ MELEK GİBİ SARILIYOR… SANKİ GÜNEŞ GİBİ ISITIYOR AŞK

 15. özlem yılmaz 02 Mayıs 2011

  BENİ SEVENİ BEN NİYE SEVİYİM AŞKA İNANMADIKÇA BEN NİE İNANİYİM KİM DEMİŞ Kİ ALLAH AŞKI ALIR KİM DEMİŞ Kİ İNSANIN KALBİNİ İNSAN ALIR

 16. seda 02 Mayıs 2011

  sevdiğin varsa aşkı bilmek senin elinde sevdiğin yoksa aşka inanma

 17. betül 02 Mayıs 2011

  aşkın gözü kördür ama innsanlar kör deildir.aşkı sevmek bir ölümdür

 18. ASAR 02 Nisan 2011

  gücün yetmez beni senden soğutmaya kalbin yetmez aşkımı taşımaya dünya yetmez böyle bir sewdayı barındırmaya mecnun’un lafı olmaz benim yanımda sakın arama seni benden çok sewen çıkmaz bu dünyadan

  ++++DJASARGECE27++++

 19. melisa ulucan 12 Ocak 2011

  giden gitmiştir gittiği an bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir !!!

 20. I love you 25 Mart 2010

  aşkından yanar oldum ateş gıbı bnde senı sevıorm ayın dunyayı sevdıqı qıbı…

 21. irem 24 Mart 2010

  ben bu niklerden hiç bişey anlamadım lütfen daha anlamlı bişeyler yazın nebilim ayrılık yada aşk mesajları ola bilir lütfen rica ediyorum daha güzel şeyler yazın

 22. B 19 Şubat 2010

  seviyorum seni —–ASLI

 23. RÜMEYSA NEFEL 30 Aralık 2009

  GÖZLERİNLE GÖZLERİM GÖZGÖZE GELSEYDİ GÖZLERİN GÖZLERİMİ GÖZLERDİ…

 24. RoCk_YıLdIzI 08 Aralık 2009

  :)SeN SaHrA ÇöLlErİnDe BiR GüL OlSaYDıN SeNi KuRuTmAmAk İçİn GöZyAşlaRıMlA SuLaRDıM

  YAZAN:SELİN AKÇA

  DİPNOT:
  TEŞEKKÜR EDERİM

 25. timon 25 Haziran 2009

  seni cok seviyorum.onun icin senin ugrunda canimi kara topraga tapsirdim teki sen mutlu ol diye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mission News Theme by Compete Themes.