Ürpertici sözler
Tuğbam » Güzel Sözler » Ürpertici Sözler

Ürpertici Sözler


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Ürpertici sözler sayfasında, amatör ve ünlü kişilerin bu konu ile ilgili alıntılarını ve kısa sözlerini okuyacaksınız.

Korku ile başladı hayatım, karamsarlıklarla doldu anılarım. Şimdi ürperiyorum insanlardan, güvensiz geleceğime adım adım yalnız başıma gidiyorum.

Kanayan yaramsın bu hayatta. Artık şifası yok boşuna hayal kurma. Bıktım hayattan, ürperiyorum aşktan. Beni kendimle bırak. Hayat artık sil baştan başlıyor. Yeni aşksız bir hayata korku içinde başlıyorum sayende.

Ürperiyor bedenim, yalnızlığı çekemiyor kalbim. Korkuyorum yalan sevgilerden. Kaçıyorum aşksız bir aleme. Kimseyi istemiyorum kalbimde.

Hayatım enkaz altında kalmış. Kalbim can çekişiyor, amansızca ürperiyorum. Yaşadıkça kaçıyorum yalan olan her şeyden.

İntihar amaçlarımı başarmak istiyorum. Ürpertici geliyor bana bu hayat artık. Son veda bu hayata, korkuyla bitiriyorum yaşamı sonunda.

Çığlıklarımı içimde saklayıp korkularımı karanlıklara attım. Sadece ürperiyorum. Mutsuz geleceğimi görüyorum ve yine korkuları sırtlıyorum kalbimle.

Aldatılmış bir sevgi içinde ürperiyorum günden güne. Aşk kalmadı içimde, ölüme yaklaşıyorum git gide..

Yalan bir aşkı yaşamışım kalbimde boşuna, karamsar duygularla besledim dünyamı her seferinde, şimdi korkuyla adım atıyorum geleceğe. Ürperiyorum her seferinde..

Ürpertici sözlerin hayatımı bitirdi. Şimdi korkuyorum herkesten kaçıyorum. Senin sayende kimseye güvenemez oldum. Yalanda olsa yalanlara güvenmek istiyorum.

Bu aşkı da sen öldürdün. Şiddetinle bitirdin bu aşkı. Sevgiyi de kalbime gömdün. Bir katil gibi bıraktın, izini kaybettirdin. Şimdi ürperiyorum senden, korkuyorum geleceğimden.

Ürpertici sözler söyleme bana, korkuyorum ne olur anla! Benim kalbim dayanmaz bu ağır laflara. Lütfen beni bir başıma bırakma.

Hayata bir adım daha yaklaşmışken yine koptum istemeden. Sen beni hayata bağlarken ürküttün birden. Ürkütücü sözlerinle içimdeki aşkı da bitirdin.

Ürkütücü sözlerin yüzünden bu hale geldik. Neden diye sorma bana, kendine sor sinirli haline sor, bana sorma içindeki şiddeti.

Seni ben tüm sadakatimle sevdim. Sen beni bütün nefretinle kötüledin. Şimdi ürperiyorum aşklardan, korkuyorum yalan sevgilerden.

Yüreğimde ne hasretin kaldı ne aşkın. Sadece korkun kaldı oda her zaman hayallerimde vardı.

Bu kalbimi bir sen aldın ve bu kalbimi bir sen parçaladın. Her parçasını ayrı bir köşeye attın. Göz yaşlarımla hayata küstüm. Boğulmak istiyorum gözyaşlarımın içinde, istemiyorum bu hayatı.

Ürperiyorum artık hayattan. Aşk bıraktı beni yapayalnız. Kaldım küçücük dünyamda..

Korkuyorum artık sevmekten. Ne zaman aşk kelimesi duysam ürperiyorum birden. Şimdi hayal kuramıyorum, yarınlarıma korkuyorum. Aşktan kaçıyorum korkularımla.

Yalnız ve küskün sitemli bir hayatım var. İnsanlara karamsar bir duygu besliyorum. Artık hayat beni ürpertiyor, gülemiyorum hayata..

Ne duygu kaldı içimde ne bir his kaldı yüreğimde. Vicdan kalmadı bedenimde. Hayata karşı ürperiyorum artık güvenemiyorum kimselere.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

“Ürpertici Sözler” için 2 yanıt

  1. deren

    giden gitmiştr,gittiğ gun bitmiştir…..ben gideni değil,giden beni kaybetmiştir….herkese slm

  2. deren

    slm yurdmun güzel insanları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir