İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Af Dileme Sözleri

Son güncelleme tarihi 20 Eylül 2020

Reklamlar

Bu yazımızda sevgiliye af dileme sözleri uzun ve kısa, af dileme sözleri resimli, en güzel af dileme sözleri 2020, yeni af dileme sözleri facebook twitter için olanlarını yayınladık.

Ben herkesten af dilemem sadece değer verdiğim kişilerden sevgiliden dilerim diyorsanız ve bunu söylerken de cümlelerim çok özenli olmalı diyorsanız tam yerindesiniz.


Birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde, eller gibi davranıp görmemezlikten gelme.

Reklamlar
Reklamlar

Seni seviyorum diyen dillere değil,senin için ağlayan gözlere inan…

Hayalleri Yıkılmış Bir insanım Bu Hayatta Seni Sevmekle Buldum kendimi Hayatta Şimdi Beni Bırakıp Gitme! Ne Olur Affet Bu Sana Aşık Olan garibanı.

İnsafına Kaldı hayatım Sana Kaldı Umutların Af Diliyorum Senden Seni Diliyorum Rabbimden Hadi gel Ne olur üzme Beni.

Özür Dilemek erdemliktir bizde Sevdikmi ALLAHına Kadar Severiz Silersek Bir daha Aynı ismi Kitabımıza Yazmayız, Af diliyorum Senden Yap bir büyüklük Erdemlik Göster.

Af Dileme Sözleri

Ona yapacağınız küçücük bir af sözü bile bütün yıkılan incinen duyguları geriye getirebilir ve tekrar eskisi gibi olmanızı sağlayabilir. O yüzden fazla geç kalmadan sevgiliden yada herhangi birisinden buradaki sözleri mahrum etmeyin.

Af Dilerken Gözlerine Bakmak istiyorum özür dilerken Seni Ne kadar Sevdiğimi Anlatmak istiyorum Kelimelerimin içinde Ne olur Affet beni Sevgilim.

Seni O kadar çok Seviyorum ki Affedeceğini umuyorum çünkü sende biliyorsun seni ne kadar sevdiğimi Affetmek istiyorsun sende hadi ad diliyorum senden bağışla beni yeniden hayatına .

Bir mum ışı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyor mu yoksa nefret mi ediyor bilmiyorum ama affedersen her şey daha güzel olacak biliyorum.

Af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affettim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin af diliyorum huzurunda.

Özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi yıktığın için özür dilerim seni bu kadar sevdiğim için..


Seni seviyorum sen nekadar terslesende seninle hayaller kuruyorum sen beni affetmesende ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsende sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesende..

Yaşananları bir çırpıda silerek atmak nekadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ağ çekiyorum..

Güzel hayatımı Kışa çevirme Sözlerinle Ne olur Affettim De Hadi gel De, Bırakıp Gitme Beni Soğuk Buz Tutmuş hayatımla Başbaşa Bırakma Beni Sensiz bırakma beni geleceksiz.

Affettim dersen hayata dönerim yeniden Hadi gel Seni Aşkım için Bağışladım De bana Bende Şeytanı Çıkarayım tecrubesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim..

özürüm kabahatimden büyük olsa da sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin kavga olmasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni her şeyimle..

Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.

Hazin Bir Son istemiyorum Bu Dünyada Ellerimi Açtım Huzurunda Af Diliyorum Gör Artık Senin için Ağlayan Gözlerimi Ne olur Sevdiğim..

Sevgilim özür dilerim Senin Hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim 🙁


Kırılan Kalbini Almak istiyorum Ellerime yeniden Başlamak istiyorum o öLümsüz Sevgimize Ne Olur Bir kelime Söyle Affettim Seni De Başlayalım Yıkılmayacak Aşkımıza.

Gemileri Yaktın Gittin Beni de Gemilerle yakmaya Çalıştın Ama Sana Olan Sevgim her zaman Gerçekçiydi Ufak hatalar Yüzünden Bitirme Bu ilişkiyi Affet beni.

Sanıyor musun ki üzülmüyorum gülüyorum Bu Boş Odada, Senin için Ağlıyorum kendimi Affetmiyorum Bari Sen Affet beni Belki gülerim.

Kalmadı mı Sevgin bana Bitti mi her şey Bir Anda? Seviyorum Seni Dinlemiyorsun beni Affet beni Desem de Duymamazlıktan geliyorsun beni…

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım…

Yapılan hataları Olgunlukla Karşılayıp Ona göre Değer vermek gerekir Affetmeni Diliyorum Senden Onay bekliyorum Hadi Bırak Şu inadı Kırma Yarınlarımı..

Gitme Bırakma Ellerimi Af Diliyorum Ağlatma Şu yüreğimi Sözlerinle Vur Dayanırım Ama Giderek Vurma yaşayamam Sensiz Gitme Ne olur özür dilerim affet beni affetmesen de gitme hayatımı bitirme.

umutlarımı geleceğime bağladım hayaller kurdum şimdi sen bunları silmek istiyorsun ne kadar Af Dilesem de duymamazlıktan geliyorsun.. Bitirmek mi istiyorsun bendeki beni ve seni?

ben yaşamak için Seni Sevmişim Ama Sen Beni Yaşamak için değil Zaman geçirmek için Eğlenmişsin Afedersin…!!!

Yaşama Hakkımı Sana Devrediyorum Sen yaşa benim yerimede Zaten Affetmiyorsun Yaşamanın Değeri Kalmıyor Artık benim için tek değer sensin sende ne yapsam geri dönmezsin! Af Dilesemde gelmezsin Vicdansız Sevgilim..

Beni Bırakırsan Ne olcak hayatında? Mutlumu Olucaksın Kendi Başına yalan hayatta? Hadi Af Diliyorum Kabul Et yarınlarımıza Gülelim hep..

Af Diliyorum Sözlerimle Af Diliyorum Gözlerimle Af Diliyorum Senden Sevgilim yanlışlarımla Ne Olur Affet beni kabul et özür dileklerimi.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

3 Yorum

  1. hilal 18 Haziran 2012

    BUNE BOYLE YAA KUCUK DUSURUR INSANI

  2. capkin 15 Ocak 2010

    affet beni canim sevgilim biliyorumbenden duyman gerekirdi ama soleyemedim iste beni birakirsin diye ne olur affet beni bitirmeyelim svegimizi seni seviyorum

  3. murat kılınç 21 Aralık 2009

    YAŞADIKÇA BENİMSİN GECEMSİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mission News Theme by Compete Themes.