İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İçten Sözler Mesajlar

Reklamlar

Bu yazımızda sevgiliye içten sözler kısa, içten mesajlar, en güzel içten sözler 2018, yeni içten sözler facebook twitter için olanlarını yayınladık.

Ağladığımda Gözyaşım gibisin Dudaklarıma Süzülürsün, Güldüğümde Sevincimsin Yüzümdeki Yumuşaklıksın, Sinirlendiğimde Deli Yüreğimin Asi Duygularısın Ve Snei Gördüğümde Ben Koyu Bir Aşk Kölesiyim Senin için..

Yaramaz Kalbim Seninle Uslandı, Sevmek nedir öğrendi Seni Seviyorum Derken Daha Hızlı Atmasını Sevgi üretmesini öğrendi.

Reklamlar
Reklamlar

Dünya seninle güzel sensiz boş, hayatı seninle yaşpamayı seviyorum sensiz bitkisel hayata girmiş gibi oluyorum seninle Sevmeyi Seviyorum Sevgiler Seninle Daha Güzel Geliyor Yüreğime.

içten sözler mesajlarGözyaşı iLe biticek Kadar Karamsar Sevmedim Seni Ben Seni Umutlarıma Katıp Hayaller kurarak Sevdim Aşkım..

Sen hayal Değilsin benim için Sen Benim için teksin Seninle bütün oluyorum Seninle gülüyorum hayata.

Aşkı Sordum kalbime Sen Dedi Yalnızlığı Sordum bedenime Asla Kabul etmem Dedi Ölüme Sordum Kendimi Sensizlik Dedi..

Beyaz hayatımda parlak bir geleceksin yanımda birtanem, sen bir ışıksın ve seninle yolumu buluyorum yarınlarımda sevdiğim..

ceylan gibi bakışların beni kalbimden vuruyor o gözlerin yokmu o gözlerin ela gözlerin beni benden alıyor bebeğim..

Gülüşün yeter bana bir anlık mutlu OLmak değil o gülüşün benim için bir ömürlük bebeğim.. gülüşünle içim ısınır sözlerinle dünyam yeniden aşk melodileri dinler senin sayende bebeğim.

Sana Ne Sözler Yazmak istiyorum Ama Seni Sözlerle ifade edemiyorum Sana Ne şiirler Yazdım Ama Sen olunca Hepsi Kafiyesiz Kalıyor,

Saçma Hayatımda, Saçmalıklar içinde Kalmışken Senin Düzgün Duygularınla Saçmalayan Saçmalıkları Attım, Seninle Dügün Bir Hayata Başladım.

Bir Sen gel hayatıma Başka KiMSe gelmesin Birtanem, Haaa Birde Azrail gelsin oda Bu Dünyadaki tek Gerçeğimiz Olsun Aşkımızdan Sonra..

Çok Seviyorum Seni Çok içimde Garip Bir Duygu Anlayan yok, ismini yazdım Kalbime artık Kalbimde ismin çok derinlerde, Sen benim En Derinden Sevdiğim Tek Kişisin bebeğim.

Yalan Dünyadaki tek Gerçeğim Olmak için Hoş geldin Sevdiğim, Sen Yalanların içinde gerçek Bütün çirkinliklerin Arasında En güzel insansın.

Ben kalbimi Sana veririm Düşünmeden ben geleceğimi Sana Adarım Hiç kimseyi dinlemeden Sen benim Sevdiğim Sen Benim Dilberimsin..

Bu şehir Beni Sensiz Boğuyor Bu şehir Sensiz Çekilmiyorum Sevdiğim, Seninle Bu şehir Anlam kazanıyor Seninle renkleniyor Bu şehir Aynı hayatımı renklendirdiğin gibi Sevgilim.

Sen benim yaşama Sevincim ve Sen Benim öLme Arzumsun Aşkım, Senin için Yaşarım Senin için öLürüm güLüm.

uzaklardan bakıyorum sana seni seviyorum ne olur anla bırakma elimi bırakma hayallerimi seninle yaşıyorum bebeğim..

Sen yeryüzünde gördüğüm tek gerçeksin sen hayallerimin biricik prensesisin. https://www.tugbam.com/guzel-sozler/icten-sozler-mesajlar.html

Seninle mutlu olmak istiyorum bu hayatta sadece sen ol hayatımda sadece sana hasret kalayım bu dünyada birtanem..

bir hayat birde seni kıyasladım kafamda sen zaten hayattın bana bebeğim seni seviyorum.ş

can alıcı sözlerin yürek yakıcı gözlerin seviyorum seni senin bir sözünle canım bedenimden çıkar mutluluğa uçar aşkım..

uzak kalma bana seviyorum seni ne olur anla içimden gelen sözleri söylemek istiyorum sana bak gözlerime seviyorum de bana.

içten gelen bir sevgi benimkisi duygularım katıksız saf sana aşık bu bendeki serseri biriciğim..

Hayatımda Tanıdığım en güzel insansın hayatımda tanıyacağım son insansın ve hayatımdaki en içten sıcak insansın.

Durduramaz Kimse içimdeki seni Seviyorum Seni varmı Ötesi?

güzel duygularla besliyorum içimdeki seni, seviyorum aklımdaki seni ve seviyorum kalbimdeki seni, sen bendenimde bir sen oldun kopamıyorum Sende iLLEDE SEN SEN!

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

11 Yorum

 1. Elif bence süper 01 Aralık 2011

  Bence cok gzl

 2. selinay 01 Kasım 2010

  Sény séwioRm çağıNN. (l) özdémiR

 3. SeNa 25 Ekim 2010

  BhNcDe Cho0oq BaYaR…..qÜsEl oLsA bY dEmİcEzDe BuNe YhAwW…

 4. Celal 22 Ağustos 2010

  Merhaba arkadaşlar ben birini çok sevdim şimdi o bana küs ne yapsam bilmiyorum ama onu çok seviyorum hayatta en güzel şey birinin seni sevdiğini bilmek o duyguyu hiç birşeyle paylaşmam hadi ben kaçar ‘pehlül’ gibi :-);-) kucak dolu sevgilerimle seni seviyorum biricik aşkımmm

 5. hüseyin 05 Temmuz 2010

  arkadaşlar hayatımız sadece aşktan ibarett değill insanların farklı olduğu durum halleri var onlara uygun sözlerii de paylaşırsanız sevinirimm sevgi msjlarınıı bırakın birazzz

 6. merwe 10 Haziran 2010

  ben onu coqq sewiyorum aLLAhım ve bizi kmse ayıramaz biz ciddiyiz tmm mı <3<3<3<3<3(estehiçç ismaİL) =)

 7. dilvan 07 Mart 2010

  bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam hasret gözyaşlarıyla kendimi avutamam dönerim dersin ama kadere inanamam bıraktıgın anılarla ben sensiz yaşayamam…

 8. murat 06 Şubat 2010

  ey ben genç bir ihtiyarım hızlı yaşadım ve yoruldum ne ağlar ne gülerim sanki taştan iriyim allahın kularından sanki ayrı biriyim.sen yücesin allahım sen büyüksün sen herşeysin yaben neyim ozamn……..

 9. gözde 18 Eylül 2009

  sena sen yazda senı de grelim xD Konuşmaya benzemez bu işler güzelim faliyet gözsterceksın;)

 10. SENA 28 Nisan 2009

  İĞRENÇ YAA ÇOK CLASİK CİCİŞLERR BUNLARDA KALMAYIN BNCEE

 11. efe 19 Mart 2009

  çok güzel olmuş arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mission News Theme by Compete Themes.