İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Seni Seviyorum Sözleri

Reklamlar

Bu sayfamızın içeriğinde seni seviyorum sözleri kısa ve uzun, en güzel seni seviyorum sözleri 2020, yeni seni seviyorum mesajları facebook twitter için olanlarını yayınladık.

Reklamlar

Sevmek Değil benimki Ölürcesine inanmak sana, Aşık Olmak değil benimki hastalık Sana Olan ilgim Sensiz Olamam ben Yarım Kalırım Sensin Tek ilacım Seviyorum Seni.

Reklamlar

Sen benim Meleğimsin Senin için Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen Benimsin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına..

Sensiz ölmem Bu hayatta Korkma Senin için yaşarken Nasıl ölürüm Seni bensiz Bırakırım? Senin için Yaşamaya Başlamışım Ben Sensiz Olmama istesen de istemesen de Seviyorum Seni Delice!.

Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..

Ne Kara kışlar Aşkımızı Bitirecek kadar Soğuk Olacak Nede Yazlar Aşkımızı Eritecek kadar Bunaltıcı Olacak Sakın Unutma ben Seninle 4 Mevsim Değil 1 ömür boyu varım Seviyorum Seni Aşkım!

aşkın bir zehir olsun içimde Sarsın beni Alsın kendine, Senden Başkası Değmesin Eli Elime, Senin için ölürüm Düşünmem bile!!! Seviyorum Seni Gül pembe..

Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım..

Her gün Senin için ağlıyorum, Senin için yazıyorum Sözlerimi ve Resmine Okuyorum Aşk Dolu Sözlerimi, Seni ne kadar Sevdiğimi Bilmeni istiyorum Seni Çok Seviyorum..

1 Damla Gözyaşı Değil Yağmurları Yüklerim Bedenime, Sevinçleri Değil Mutluluk Aşısını Vururum Senin için kendime Senin için Hayatın Acısını Alır Mutluluğa Çevirir Senin için tugbam.com yaparım Bunları Seviyorum Seni.

Kırık Bir Hayatın Sakat Kalmış Bir Oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı Sakat Kaldım Aşk Acısını Çektim Ağladım, Seni Bulmuşum Hayatta Susarmıyım Sanıyorsun? Sana Sevgim Delice Susturamaz Beni Kimse Seviyorum Seni ölümüne…

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim..

Saatler geçse de Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yalnızlığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, Odamda Sessizliğin Müziği Kalbimde Sen Gözyaşlarımda resmin, Seviyorum Seni..

Bir Rüzgar Gibisin hayat Bazen Durgun Bazen Olabildiğince Hızlı hayat benim için Sensin Rüzgarı ise Sevgin, Bazen Hızlı Bazen Durgun Her şeye rağmen Sevgi Dolusun Seviyorum Seni Bebeğim Benim Olur musun?

Uçan kuşlara anlatsam seni anlamaz hiç biri bendeki sevgiyi kaldırmaz dünya dili, Seni Çok Seviyorum bebeğim unutma Bu Sözlerimi..

Yaşamak mı benimkisi Söyle Sevgili? Seni gördüğümden beri Çekiyorum Aşk Derdini, Sana Söylemek istiyorum Sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum Belki Ama 2 kelime Kurdum içimde Seni Seviyorum…

Yalansız Dolansız Bir aşk benimkisi, Kimse Bilmez içimdeki Seni, Derdimin Dermanısın Sevgin içimde Ebedi Kimse Durduramaz içimdeki Sevgini Seni Seviyorum..

Sen Yıldızlar gibi parlak Ol geleceğim de Sen Ay Gibi Yıldızlara Eşlik Et her gününde, Sen benim Ayım Yıldızım oL Sen Sadece benim Dünyama Güneş Gibi Doğ Aşkım Seviyorum Seni.

Sözlerimi Aşık Olamayan Anlamaz içimdeki Derdi Aşkın Çilesini Ağlamayan Kalp Anlamaz, Seni Sevdim Delice içimdeki Ben Senin için Ağlıyor Her Gece Kalbim Adına Hasret kaldı Seviyorum Seni Aşkım yarım Kaldı, Adın kalbimde Yazılı Sensizlik Aldı Güzel Anılarımı Ama Yinede Seviyorum Seni..

ihtiyacım yok başka hayata Seni Sevdim sadece hayatımda, bir senin için başladım yürümeye bu hayatta bir senin için düşerim kara toprağa seni seviyorum bu can sana feda

Seviyorum Seni, Seviyorum Seninle geçen Güzel Günleri, Gözlerine Bakıp Hayata Merhaba Demeyi Seviyorum Bir tanem.. https://www.tugbam.com/guzel-sozler/seni-seviyorum-sozleri.html

Bugün içimde Bir mutluluk Var Gözlerim renkli Bakıyor Hayata, Ve Hayat benim için Başlıyor Bugün ve Her gün Seninle Başlayacağım hayata Seni Seviyorum Bir tanem..

Seni Sevmek Hayata haykırmak Gibi, Seni Sevmek Bütün Güzelliklerin Başlaması Gibi Seni o kadar çok Seviyorum ki içimdeki dünya Sevgi yüklü Sana Karşı bebeğim. Seviyorum Seni.

Yaşamayı özlemişim gülüm Sen bana Bir güldün ya ben o An yeniden Doğdum Sanki Gülüm Sen Benim Solmayan Gülümsün Seni Seviyorum Gülüm.

Arkaya Bakıp Giden Zamana Gülüyorum hep Anıları Seninle Yaşamak istiyorum Sadece Sen Ol yanımda Hayat o zaman Çekilir O zaman ben Olurum hayatta Seviyorum Seni.

Belki Bugün Belki yarın ümidiyle Bekledim Seni Ve Sen geldin Şimdi Kalbim Atıyor Seninle Şimdi Yüzüm Gülüyor Seninle bebeğim..

Seni ne Kadar Çok Sevdiğimi Anlatsam da Kelimeler yetersiz Kalır Her güzelliğin Sonunda, Seni Anlatamaz Hiç Bir güzellik Seni Anlatamaz Kalbime ve Ben seni yaşıyorum hayalinle Seviyorum Seni Biriciğim..

Seni Severken Ağlamayı Sevdim Senin Yanında Gülmeyi Sevdim Seninleyken Ben Seni özledim Seni Seviyorum Derken Titreyen Yüreğimi o halimi Sevdim bebeğim Seni Çok Seviyorum.

O Kadar uzakta Değilsin Bana Sadece Ellerimiz Uzak Kaldı Gurbetin ortasında, Sen Ne Olursa OLsun Benimsin benim Gelinimsin bebeğim Seviyorum Seni helalim..

Mesafeler Olsa da aramızda Bu kalp Atmaz Senden Başkasına Sakın Korkma bebeğim ben Senin için Bu Dünyada varım Beyaz meleğim Seviyorum Seni.

Seni Unutamam Asla Unutmak için Zaman geçse de Silemez Seni hayatımdan Asla! ben Sana Sevdalıyım Sana Yangın Seni Seviyorum Başka Dünyada Yaşamak Anlamsız gelir Sensiz bana…

Hayat Bir Yarış benim için Zorlu ve Acımasız, Seninleyken Unutuyorum Bütün hayat telaşını Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat Seninle Bir bütün Olduğumu Anlıyorum Kimsenin bozamayacağı bir bütünüz Aşkım Seni Seviyorum..

Sana Sevgim Ebedi bebeğim Seni Çok Seviyorum içimdeki dünyada Senin için Bir Hayat Kurdum ve sensiz olduğumda ben orada yaşıyorum Sensizliğimi Kurduğum Dünya iLe geçiştiriyorum..

içimdeki Sevgiyi Anlatsam Sana Ne günler Alır Nede Aylar Alır içimdeki Sen kelimesini, Sen ben Bir An Değil her An Düşünüyorum Seni Çok Seviyorum.

Yalan Değil Bu Sözlerim Sadece Sana Sevgi Sözlerim Senden Başkası Olmadı hayatımda Asla, ilk ve tek Aşkımsın benim Seviyorum Seni…

Vazgeçemem Senden Asla, Ne olursa olsun Bu kalp Bir Sana Atar Bu Gözler bir Sana Bakar, Bu Can Senin için yaşar Seni Çok Seviyorum bebeğim Sensizlik kurutur hayatımı..

bensiz gitme Sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma! Seni her Anımda Yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yüreğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dünyamda seviyorum seni unutma bunu asla..

Şiirler Şarkılar Daha Anlamlı geliyor Bana Seni tanıdıktan Sonra, Şimdi Adına Şiirler Şarkılar Sözler yazıyorum Adını Duvarlara Yazıp Adınla Konuşuyorum Artık Seviyorum Seni Bebeğim.

Aşksız Kalan Dünyamı yeniden Alevlendirdin Gülüşünle, Sıcak ellerinle hayat verdin bedenime, Gözlerin Vurdu Beni Aklımı Aldın Ummadığım Anda Şimdi Sana Bağımlıyım Seviyorum Seni Benide Artık Anla!!!

Günahlarını Ben Alayım Sevaplarım Senin Olsun Acıları Ben çekeyim Sefayı Sen çek Dertleri Bana Yükle Sen Sadece bana Gülümse Aşkım Seni Çok Seviyorum.

Gözlerinin Deryasına Kapıldım Gidiyorum Gözküm kapalı, Sözlerine Kapıldım Duymuyorum Dünyayı, Gülüşüne vuruldum umurumda değil hayat sen varken Yanımda Sevgilim benim Seviyorum Seni.

Dağlar Kadar Büyük Sana Aşkım Irmaklar Kadar temiz Sana Olan Duygularım Gözlerin Gibi Parlak Seni için düşündüğüm Umutlarım Seni Seviyorum Bir tanem benim..

Senin için Yaşıyorum Bu Hayatta Senin için gülüyorum Acı hayata Seninle Huzur buluyorum Dertli Dünyada Bir Senin için Varım Bunu Asla unutma Seviyorum Seni.

Masmavi gökyüzündeki bembeyaz bulutlar kadar güzelsin…

Sevmek Değil benimki Ölürcesine inanmak sana, Aşık Olmak değil benimki hastalık Sana Olan iLgim Sensiz Olamam ben Yarım Kalırım Sensin Tek ilacım Seviyorum Seni.

Sen benim Meleğimsin Senin için Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen BenimSin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına..

Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..

Ne Kara kışlar Aşkımızı Bitirecek kadar Soğuk Olacak Nede Yazlar Aşkımızı Eritecek kadar Bunaltıcı Olcak Sakın Unutma ben Seninle 4 Mevsim Değil 1 ömür boyu varım Seviyorum Seni Aşkım!

1 Damla Gözyaşı Değil Yağmurları Yüklerim Bedenime, Sevinçleri Değil Mutluluk Aşısını Vururum Senin için kendime Senin için Hayatın Acısını Alır Mutluluğa Çevirir Senin için yaparım Bunları Seviyorum Seni.

Kırık Bir Hayatın Sakat Kalmış Bir Oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı Sakat Kaldım Aşk Acısını Çektim Ağladım, Seni Bulmuşum Hayatta Susar mıyım Sanıyorsun? Sana Sevgim Delice Susturamaz Beni Kimse Seviyorum Seni ölümüne…

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim..

Yalansız Dolansız Bir aşk benimkisi, Kimse Bilmez içimdeki Seni, Derdimin Dermanısın Sevgin içimde Ebedi Kimse Durduramaz içimdeki Sevgini Seni Seviyorum..

Sen Yıldızlar gibi parlak Ol geleceğim de Sen Ay Gibi Yıldızlara Eşlik Et her gününde, Sen benim Ayım Yıldızım oL Sen Sadece benim Dünyama Güneş Gibi Doğ Aşkım Seviyorum Seni.

Sözlerimi Aşık Olamayan Anlamaz içimdeki Derdi Aşkın Çilesini Ağlamayan Kalp Anlamaz, Seni Sevdim Delice içimdeki Ben Senin için Ağlıyor Her Gece Kalbim Adına Hasret kaldı Seviyorum Seni Aşkım yarım Kaldı, Adın kalbimde Yazılı Sensizlik Aldı Güzel Anılarımı Ama Yinede Seviyorum Seni.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

507 Yorum

 1. gamze 02 Mayıs 2012

  seni sevmek bin defa ölmek demekmiş MEHMET seni çok seviyorum

 2. canımın içi bitanemmmmm 22 Nisan 2012

  sana karşı bi tek sewgi duyuyrumm oda HAYVAN sevgisi

 3. betül 28 Mart 2012

  severek unutmal olur mu iş mi bilerek uçuruma önden atlanır mıki kaybettğinin yerine hiç bişey konmaz boş bırakıcam yerini hep bomboş

 4. selma ay 26 Mart 2012

  sğrseriyiz biz sevdikmi adam gibi severiz

 5. demet şeker 26 Mart 2012

  seni çok seviyorum bunu anlamadın ben aşklara degil aşıklara inanırım serserime

 6. enes 26 Mart 2012

  snsizim aşkım snsizlik bna çok piskoydu….

 7. enes 26 Mart 2012

  bn sen siz yapamıyorum aşkım …

 8. betül 20 Mart 2012

  bugün ögrendim bensizde hayatında gayet mutlusun belki benleyken bile bu kadar mutlu değildin hep mutlu olmanı dilerim benimle mutlu olamadın ya dicek bişeyim yok . çok çabuk yıprattın herşeyi seni nasıl sevdiğimi anlayabilseydin keşke sana ne kadar tutkun oldugumu sana nasıl aşık oldugumu senin için nasıl delirdiğimi ama hepsini mafettin . artık ne desek boş sana hayatında bir ömür mutluluklar diliyorum umarım hep mutlu olursun m.k

 9. Tuqba 15 Mart 2012

  ASKIMMM FERHATIM SENI HERSEYDEN VE HERKEZDEN
  COOOOOOOOOOOK SEVIORUM IYIKI VARSIN
  HAYATIMIN ANLAMI SENI OLESIYE COOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVIORUM
  ♥♥♥♥

 10. memoli 08 Mart 2012

  Seviyorum birini En güzelini Nasıl anlatsam sana İlk harflere baksana

 11. serpil 01 Mart 2012

  ben aşkımı çok seviyorum oda beni çok seviyor ben ona deliler gibi aşığım oda bana o benim dünyadaki tek varlığım seni çok seviyorum birtanem aşkım

 12. betül 28 Şubat 2012

  Seni Unutamam Asla Unutmak için Zaman geçsede Silemez Seni hayatımdan Asla! m.k

 13. betül 28 Şubat 2012

  muzaffer kılıç sana aşığım yerine bir başkası koyamıyorum sensizlik ne kadar acı veriyor bana bir bilsen ne kadar acı çektiğimi bir görsen bir bilsen ne kmselere bişey anlatabilirm nede snnle tekrar beraber olabilirz çok merak edioyorum beni hiç sevdn mi sevdn mi he bni sevdin bnm seni sevdgm kdr sevebildin bni senin için ölüyorum … sen yokken yaşarken ölüyorum şimdi ne sen halimi görsen tanırsın ne de ben kendimi tanıyabilirm ne olrsa olsun bnmle olabilseydn keşke belki de böyle mutlusun hiç değilse sen mtlu ol bir ömür boyu seni seviyorum sen hep bende kalıcaksınn …

 14. sedanur 19 Şubat 2012

  ஐ◄███▓▒░░ seda_hasan░░▒▓███►ஐ

 15. pınar and saniye 17 Şubat 2012

  nasıl dayanır yüreqim seni onla görmeye
  nasıl deydi ellerin onun ellerne

  Tüm urasbilere gelsin yoooo yooooo ::

 16. ஐ◄███▓▒░░ VoLkAn_MeLiKe ░░▒▓███►ஐ 25 Ocak 2012

  BiR iNsAnIn İdEaLlErİ oLmAlI, SoNsUzLuK GiBi…BiR iNsAnIn ÖzLeMi OlMaLı,ÖzLeMlE aÇaN çİçEkLeR gİbİ… bİr İnsaNıN BiRtAnEsİ oLmAlI,oDa SeNiN GiBi AŞKIMNMMM SENİ ÇOKKK SEVİYORUMMMMM <3

 17. hsyn 23 Ocak 2012

  bana bi yol gösterin nereye kadar sevicem o kızı acı çekmektn sıkıldım artık ya Pff .s

 18. hsyn 23 Ocak 2012

  ben onu çok seviyorum ama o beni hiç takmıyo 🙁

 19. koca reis 21 Ocak 2012

  kop kop kop sok sok sok seni seviyom seni yalıyom seni sikiyom kızlığını patladıyorum

 20. KaMuRaN CaN 15 Ocak 2012

  BiR SeVDiGiM VaRDi eLLer aLDi…
  BiR SeVDiGiM VaRDi MuTLuLuGu BaNa CoK GorDu..!!
  BiR SeVDiGiM VaRDi aMa SiMDi oDa Yok
  CaNe BiR YaLaN oLDu DoSTLaRimm… ♥

 21. zaman doldu güller osldu 06 Ocak 2012

  sSeNi sevMek KaDeriMSE SeNi uNUtMAK ECELiM OlsuN

 22. Serkan Arif chernoocheneden 03 Ocak 2012

  Bahardan once bir gul achti,rengi kirmiziydi oyle bir gulki sevda kokuyordu,senin gibi………. {{{{Filiz}}}

 23. ahmet 28 Aralık 2011

  Çiçekleri soluncaya kadar,seni ölünceye kadar seweceğim.TUĞÇEM…

 24. Hüseyin 28 Aralık 2011

  İster aşık desinler, İster deli, Ne deselerde biliyorum kendimi, Ne olursa olsun SEWİYORUM SENİ…

 25. Ayca 19 Aralık 2011

  Senın Askın eger buysa nalet olsun senın askına ama tek sey soyluyorum AHMET SENI SEVIYORUM ASKIM…..

 26. frdyq 09 Aralık 2011

  sewiyorum seni ferdim canım askerim cok özledim seni qel artık kocacım qel bitsin bi hasretlik qirelim yuvamıza ömrümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 27. M.A.F. 01 Aralık 2011

  SENİ SEVİYORUM ALİMMMMM SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMM ASKERİMM

 28. suskun bela 22 Kasım 2011

  seni seviyorum cunku sen benim için yasama kaynağım tek varlığımsın seni seviyorum cunkü sen bu günum ve yarınımsın….

 29. adanali kral 30 Ekim 2011

  Arama hayatın cilvesinde bir bahane benim gönlüm serseri ise bundan kimenme gezerim kahvehane birane desinlerki ADANALİ serserilikte bir şahane sanmasınlarki ADANALİ kalpsizdir sevemez ADANALİ severse ALLAH’ına kadar sever zenginler gibi takım elbisesini giymesini bilmesede şu dünyada üç şeyi çok iyi bilir ETKİN babayı dinlemeyi dinliyipde sarıçam köprü altında cıgara içmeyi içipte kendini kesmeyi çok iyi bilir ya dedim ya sosyete kızı sen diskolarda barlarda gezerken ben ise kesik vucudum ile azraille burun buruna dans ediyorum …

 30. kezo 26 Ekim 2011

  bir damla goz yasi olmak isterdim gozlerinden dogup yanagindan suzulup guzel dudaklarindan opmek icin bitanem seni cok seviyorum caglar iyiki varsin

 31. serseri 24 Ekim 2011

  seni seviyorum……………….,,,,,,,,,,,,,,,, remzi hemde coooooook

 32. derya yücel 24 Ekim 2011

  askım senı sevıyorum ama paryı daha cok sevıyorum lakın paranın ne onemı var muhım olan mıktarııııııııı……………………………………………………………………..

 33. serap 24 Ekim 2011

  kalbini delen ok seni seven coooooooooooook…..,,,,

 34. derya yücel 24 Ekim 2011

  ımkansızları yasamakmıdır sevmek yoksa severek ımkansızmıdır yasayabılmek…zor mudur gozlerıne bakarken sevgıyı gormek,..yoksa sevgımıdır gozlerındekı tek gercek,..kolaymıdır bır anda vazgecıp..,sevmek mı gerek……………………………………….****

 35. Adanali Kral 23 Ekim 2011

  Kübra Demesi KoLayda Kalbe Söz DinLetmek Zor .

 36. Adanali Kral 23 Ekim 2011

  Sevmek İLLede Kan Akıtmak İse Senin İçin Dünyanın Şah Damarını Keserim Ama Yok İLLede Senın Kanın Dıyorsa OLsun Be GüzLim Seni Kara ToprakLarda Da Severim …

 37. kübra 22 Ekim 2011

  bende ask acısı cektım ama su anmda baska bırıyle cok mutluyum sakın gıdenın arkasından kosmayın sız gıdın baskasına o gıden gelır sonra arkandan…mıthat senı cok cok sevıyorum sen bnm ömrümsüm

 38. yakup 20 Ekim 2011

  Dünyada Umudun Hep Gülmek Olsun Bir Gün Ağlarsan Oda Mutluluktan Olsun Unutma Seven Bir kez Ölür Ölen Bir kez Gömülür Benim Sana Olan Sevgim Ne Ölür Nede GÖMÜLÜR…..

 39. arda 11 Ekim 2011

  duygu bitanem sni çok swyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.