Tuğbam » Güzel Sözler » Uzun Sözler Mesajlar

Uzun Sözler Mesajlar


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Bu yazımızda sevgiliye uzun sözler kısa, uzun sözler resimli, uzun sözler uzun, en güzel uzun sözler 2016, yeni uzun sözler facebook twitter için olanlarını yayınlandık.

Kahramanları Sevenler Yaratır hayatlarında, Sen benim Kahramanım Oldun Bu hayatta Asla Kötü roL Oynama Hayatımda Aşığım ben Sana!!!

Yaşanacak Çok Güzel bir hayat Var karşımızda hadi! tut Ellerimi Bakmadan geriye YürüyeLim Sen Ve BEN Şimdi Tam Zamanı Aşkım Hadi!

Bir Nazın yeter Bana Birde Sevgin yeter Seninle oLan Dünyama, Nazına öLürüm Sevginle mutLu oLurum güLüm Seni Seviyor Bu GönüL Sensiz Değersizim..

Kimseye Sevgimi Anlatmam Birdaha Nazara, Göze Gelmek iStemiyorum Aşkımla! Seni Seviyorum Unutma Bunu Asla! Ben Senin için Aşkımı Roman Yaptım Bu Dünyaya!… uzun mesajlar

Hadi bak Gözlerime! hadi Seni Seviyorum De! Hadi Tut Ellerimi! Bırakma Beni! Cesaretin yokmu Saygın Yokmu Aşkımıza! Seviyorum Seni Ebedi Bunu Aslan Unutma! Hadi GeL! Gidelim Sevgi Yolunda!!!

Kara kışLar Arkamızda Kalsın iLk Bahar BizimLe Başlasın Sevgimizi Kimse BozmasıN ben Sana SevdaLıyım Bunu herkez Anlasın! Seviyorum Seni Sensiz oLmaz Bu Serseri!

Gökyüzündeki Kuşların Sesi Başka Bugün Hayatın içinden Gelen Sesler Aşk Melodisi Çalıyor Bugün, Güzel Yüzün ışık Saçıyor Bugün iŞte Bugün Sana Aşık Olduğum Gün Birtanem!

Hayatın Yolu uzun olsada Herzaman yanındayım Bunu Unutma Düşünce Bir Dal Bulamasanda Ben Dal Olurum Senin için umarsızca! beni Bir Dost Olarak Görsende Selam Ver Yinede Bana Sevgim kalsın Artık Sonbahara…

Seninle 1 Okyanusta Kalmış 2 Çılgın Aşık gibiyiz bebeğim, Senin yanında Dünyadan Silinirim Kimseyi görmem Senin yanında heryer Benim için Suyla çevrilmiş Bir Ada, Sadece Sen Ve Ben Varız Bu Dünyada yanyana!

Hadi Sözlerini Vur Kalbime Gözlerim güLsün hadi Gözlerime Bak kalbimde Sözlerin Büyüsün bebeğim Seviyorum Seni Bu Can Senin Hadi Sev Beni Bu Hayat Seninle Yürüsün..

Gözlerim Gözlerine Bakınca, Ellerim Ellerini Tutunca, nefesin Yüzüme Vurunca yeniden geliyorum Hayata Bebeğim, Seni Rüyalarımda Bile Düşünen tek insan Benim bebeğim.

Seviyorum Derken Aslında gözlerine Bakıp Gözlerinin ışığındaki o mahsumiyette boğuLmak istiyorum.

Yazılarım Seni ANlatırken 4 DUvar Arasında HayaLine Şarkılar Söylemeyi öğrendim Hasretinle Aşk Şarkıları Şiirleri Yazmasını Öğrendim.

Kimseye Senin Kadar Bağlı OLmadım, Hayattan Bağlarımı Koparttığım San Sen hayata Bağladın beni bebeğim…

gecenin her saati sana şiirler yazıyorum, sana yazdığım şiirleri hayaline okuyorum resmine bakıyorum ve senin için ağlıyorum…

Kimseye Sana Verdiğim Değeri Vermedim hayata hep Senin için Baktım, Artık Hayata Bakmaktan yoruldum geL ne oLur..

Yaşadığım Anıları Atamam bir kenara sevgi dolu maziilerimizi unutamam asLa Sen Geri Gelmesende Hayatıma ben hep Seninle bakıcam geleceğe inadına.!!!

Hayatımda Yaşamak için ne Kaldı Diye Sorsalar Sen derim Sevilmek için neyin var Deseler Sana Beslediğim Saf ve temiz Duygularım Var Derim Aşkım!

Gülüşünle gözlerime bakışınla hayatıma örnek oldun. sevdim seni 1 kere ayrılık görmesin ellerimiz delicesine seviyorum seni, sensiz oLamam’ki!

Acılarla Tutuştuğum gecelerde Fotoğraflarınla Avundum Sevinçten Ağladığım Gün Ellerini Tutmak Ve gözlerine Fotoğraflarda Sana Baktığım Gibi Bakmak iStiyorum Ne OLursun Gel

Sevgiliye Uzun Sözler

Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! https://www.tugbam.com/guzel-sozler/uzun-sozler-mesajlar.html

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin…

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın.
Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor…

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni…

En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti…

En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondur.

Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil…

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim…

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın…

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice günlere birlikte olmak dileğiyle…

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi…

Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler… Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti… Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim…

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi…

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere…

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat… Muuckk!!!

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin …yarın ellere…

Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

Sana şarap vereceğim, iç ama sarhoş olma. Sana bir gül vereceğim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi vereceğim, sev ama incitme!…

Sevgi basittir, karmaşık olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatır. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!..

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt…Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de….

Şiddeti sevmem;ama kullanmayı iyi bilirim!

“A”cıya “Ş”ikayetsiz “K”atlanmak=AŞK

Dünya bir gündür, o da bugündür!

Sen, sen ol! Asla biz olma.

Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!

Azdan az, çoktan çok gider.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer.

Hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır

Özgürlük, sonu meçhul bir firardır.

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey dur.

Bela, kişinin sevdiklerinden gelir.

HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN

SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR

SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..

Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur…

Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da… Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

Seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo

Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş…

Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?

Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir….

Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler…

Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor…

Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında… Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..

Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında…

BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir….

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!

Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor…

Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide gotür, gittigimiz yer kara toprak olsun

Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum

Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum

Birgün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksin ama bilmeyeceksin ki benim bütün dünyam SENSIN!

Gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. Sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.

Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!

Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!

Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim

Çicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm

Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum

Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.

Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.

Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

Gidene kal demeyeceksin.Gidene kal demek zavallılara, kalana git demek terbiyesizlere, dönmeyene dön demek acizlere yakışır…

Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.

Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş.Adamlarda ;”Abi biz besiktaslıyız uluslararası ne işimiz olabilirki?”demiş.

GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..

DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE

Seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın

Bütün Kızlar Çicek Olsun Arı Olmazsam Namerdim

Hayat nefes aldığın değil nefesini kesen anların toplamıdır.

Belki, Tanrı yanlış insanlarla tanışmamızı istedi doğru insanı tanımadan önce

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum…

Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak…

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

1 gün gelip “ben mi dünya mı” die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever…BAŞKASINI!

Aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever…

Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye

Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

Ağlamak çocuklara affetmek Allah’a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”

Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.

Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan… Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor… Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim… Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek… Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek..

Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım..

Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim…

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır…

Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın

Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN…

Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL…

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

İçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasın.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..

Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem…

Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim…

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

“Uzun Sözler Mesajlar” için 29 yanıt

 1. hamide

  Seninle gülmek istiyorum. Gözlerimden yaş gelsin ve ağzım kocaman açılmışken çirkin olup olmadığımı düşünmeyeyim istiyorum. Sokağın ortasından elinden tutup dans etmek istiyorum. Baksınlar ve gülsünler istiyorum ve utanmamak istiyorum insanlara karşı. Unutmak istiyorum bir önceki acıları ve bir sonrakilere korkusuzca göğüs germek istiyorum senin yanında. Gözlerimi kapatıp yanında yürümek istiyorum
  . Güvenmek istiyorum sana. Sen beni yönlendir istiyorum.

  ”Çok yoruldum” dediğim zaman bir anda omzuna kaldırmanı istiyorum beni. Sen de kimseyi umursama istiyorum ve unutturmak istiyorum insanları sana. Unutup; bana sarılmanı, saatlerce göğsümde uyumanı, saçlarını okşamayı, kokunu içime çekmeyi istiyorum. Uyandığında beni görüp göz kırp istiyorum. Dudaklarında gülümsemen kocaman olsun istiyorum senin de. Gıdıklamak istiyorum mesela seni. Sen de beni gıdıkla ama ben pes ettiğimde hemen bırakıp sarıl istiyorum.

  Denizi görmek istiyorum seninle birlikte. Martılara ben simit atayım sen şiir oku bana. Sonra sen simit atarsın ben şiir okurum sana. İstiyorum ki yemek yedireyim sana ve yemek yedir sen bana. Bir çay bahçesinde otururken yanına değil tam karşına oturayım istiyorum. Yüzünü, konuşurken oluşan mimiklerini görmek istiyorum sürekli.

  Yağmur yağdığında hemen yüzünün asılmasını istemiyorum. Yağmur damlalarının ben olduğumu düşünüp kendini bırakmanı istiyorum. Başımı senin göğsüne gömmek istiyorum.Gece yıldızlara bakarak yürüyelim istiyorum. Öyle yapınca gökyüzünde yürüyormuş gibi oluyor insan. Evde bir anda karşına çıkayım istiyorum. Açamadığım bir kavanozun kenarından bıçakla kanırtmak varken seni çağırmak istiyorum sırf yüzünün o ifadesini görmek için. O kavanozun kapağını açtığında kahramanım ol istiyorum. Benim kahraman anlayışım bu kadar minik aslında. Sarılmak istiyorum. Düşünmeden, görmeden hiçbir şeyi ve duymadan sözleri sarılmak istiyorum.

 2. minik

  Senle hayata dolu taraftan bakmayı ögrendim.Gelişinle yeniden isim verdim tüm güzelliklere.İsmin bir dönülmezliqin simqesi artık.İste ben şimdi varım asıl şimdi dogdum.Senin gülüşün benim sevincim.Senin sevincin,senin hayatımda olman benim yaşama sebebim.Bebeqim anladım ki ben senLe vaRım

 3. aslı aytaç 🙂

  aytaç’a aşığım 🙂 çooooooooook seviorum .. ki karşılığı yokk 🙁 olmasada yinede seviorum pişman diilim olmicam 😉

 4. oyuncak bebek

  daha küçüktüm… biriyle tanıştım hayatımda daha kimse yokken çok sevdim…
  delicesine…canımı istese verirdim…ama… GİTTİ…
  aradan aylar geçti.. bi serseriyle tanıştım… ona hiç kimseye değer vermediğim kadar değer verdim… o bunu anlamadı… bana kendi gibi sahip çıkıodu..ona bağlandım…OYUNCAK BEBEĞİM…derdi hep.deli gibi sevdiğimi anladım..ilk defa bir sersrri yüzünden durup dururken ağladığımı anladım… o olmayınca olmuodu.. hayat onunla güzeldi.. o olmayınca hep eksiklik vardı içimde bir soğukluk kalbimde bir ağrı sanki… ona bir kere bile SENİ SEVİYORUM diyemedim nerden bilebilirdmki bana nasıl tepki vereceğini.. korktum… ona bağlanmak sevmek istemiordum çünkü onunla oldukça bana zarar geliodu onunla tanıştıktan sonra hiç yapmadığım çılgınlıkları yaptım hiç söylemediğim yalanları söyledim aileme… şimdi…suçluyum..ve yalnızım… o artık yok… olmasında zaten istemiorum artık onu evet belki unutmam uzun sürecek ama o olmayıncada hayatım daha güzel olucak bndn eminm…ben artık yalnız soğuk bir oyuncak bebeğim…..:(

 5. HasRéT

  aşkım canım bitanem herşeyim faruk’um seni çok seviyorum canım.
  ßeNi hiç ßıRakma oLuR mu cnm seni çok seviyorum:) <3

 6. MEVLÜT DURMAZ:xD

  SEWİYORUM ULENNNNNNNNNNNNNNNNN

 7. mevlüt

  ……sni çok sewiyorum bunu untma bna küs olsanda darqın olsanda SENİ SEWİYORUM:((((

 8. eger beni gerçekten seviyorsan bütün kalbinle seni seviyorum de! eger beni gerçekten sevmiyorsan gerçek yürekle seni sevmiyorumde! eger beni aldatıyorsan bütün sevgilerinle ben başkasına aşık oldum de !!!!!!!!! AMA !!!!!!!!! eqerki beni yalan yere sevipte bana iki kelimeyle yalansöyleyip seni çok seviyorum dersen inanki sadece bana iki kelime icin yalan söyleyip binlerce pişmanlık duyacaksın bunu bil ????????????

 9. merve

  “Günlerini say, büyüklerini say, ama YERİNDE SAYMA,
  Eşini beğen, işini beğen, aşını beğen, ama KENDİNİ BEĞENME,
  Emek ver, kulak ver, bilgi ver, ama hiçbir zaman BOŞ VERME,
  Satıcı ol, alıcı ol, bulucu ol, ama BÖLÜCÜ OLMA,
  Selam ver, paranı ver, canını ver, ama SIRRINI VERME,
  Elini aç, gözünü aç, kapını aç, ama AĞZINI AÇMA,
  Rakibini geç, sınıfını geç, ama GÜLÜP GEÇME,
  Ev al, araba al, abdest al, ama BEDDUA ALMA,
  Zulmü devir, nefis devir, ama AĞAÇ DEVİRME,
  yaklaş, tanış, konuş, ama UŞAKLAŞMA,
  Seslen, uslan, ama YASLANMA,
  Doğrul, devril,ama EĞRİLME, İtil, atıl, ama SATILMA…”

 10. ●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

 11. -konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim

 12. kedikiz sude

  tüm sozler cok güzel herkes we tabii bnde süperim

 13. kedikiz sude

  BİR ŞARKI DİNLEDİM..
  Bir şarkı seçtim bu gece,
  Oturup dinledim ikimiz içinde,
  Duygulandım , hüzünlendim,
  Olmadı saatlerce tekrar dinledim..
  ……
  Elim çenemin üstünde,
  Saga sola bakındım sebepsizce,
  Küçük tebessümler içinde,
  Haykırdım, sana delicesine..

  Bir şarkı dinledim bu gece,
  Sana armagan ettim kendimce,
  Bu anı Yaşamak istedim nedensizce,
  Sonra isyan ettim bütün herşeye.. ♥ ♥ sude ♥ ♥

 14. ümit eren

  zeynepppp sensiz bu dünya haram bana senii çokkk seviyorummmm

 15. cahit

  Ben çok sevdim seni;Aklının alamayacağı
  kadar çok..Ayrılık sonrası yaşadığımı bir ben bilirim..Kimse…ler
  bilmez..Gözyaşlarımın sebebini bir ben hissederim derinlerde İçimin
  nasıl titrediğini adın geçince.. Bir ben bilirim..Sana her
  yalvardığımda ve sen her reddettiğinde yüreğimdeki sızıyı bir ben
  bilirim..Sen yada bir başkası bilmez bilemez ki..Kelimelerle
  anlattığım kadar bilir herkes..Kelimeler kifayet olabildilerse
  eğer..Kimseyi sevmedim bu kadar..Sevdim dediysemde sevdim
  sanmışım dedim senden sonrada..Yüreğim hala uğraşır senden
  kalanlarla..Aklımsa firarda..Öyle zor geçtiki zaman senden
  sonra..Başlarda inkar etsemde alışmayıda öğretti zaman bana..Önce
  gelmeyeceğini öğrendim acıda olsa..Bittiğini ve bir daha
  olmayacağını asla..Sonra özlem.. Özlesemde acı çekmemeyi öğrendim
  sensiz uyandığım sabahlarda..Ve alıştım işte çok zor olsada zaman bu
  ya..Şimdilerde özlem acıtmıyor canımı özlemiyorum belkide hatta..Sevmiş-dim..Sadece
  sevmiştim diyorum ve unuttum canım yana yana..

 16. berfin

  Wall Photos
  Ben çok sevdim seni;Aklının alamayacağı
  kadar çok..Ayrılık sonrası yaşadığımı bir ben bilirim..Kimse…ler
  bilmez..Gözyaşlarımın sebebini bir ben hissederim derinlerde İçimin
  nasıl titrediğini adın geçince.. Bir ben bilirim..Sana her
  yalvardığımda ve sen her reddettiğinde yüreğimdeki sızıyı bir ben
  bilirim..Sen yada bir başkası bilmez bilemez ki..Kelimelerle
  anlattığım kadar bilir herkes..Kelimeler kifayet olabildilerse
  eğer..Kimseyi sevmedim bu kadar..Sevdim dediysemde sevdim
  sanmışım dedim senden sonrada..Yüreğim hala uğraşır senden
  kalanlarla..Aklımsa firarda..Öyle zor geçtiki zaman senden
  sonra..Başlarda inkar etsemde alışmayıda öğretti zaman bana..Önce
  gelmeyeceğini öğrendim acıda olsa..Bittiğini ve bir daha
  olmayacağını asla..Sonra özlem.. Özlesemde acı çekmemeyi öğrendim
  sensiz uyandığım sabahlarda..Ve alıştım işte çok zor olsada zaman bu
  ya..Şimdilerde özlem acıtmıyor canımı özlemiyorum belkide hatta..Sevmiş-dim..Sadece
  sevmiştim diyorum ve unuttum canım yana yana..

 17. elif

  Rızaaa Seni Çok Seviyorumm !
  Sana kötü davranıyorum ama bunu yapmam gerek.
  Çnkü sn bni qerçkten sewmiosunnn x(
  Hep aldatıosun, ağlatıyosun …
  Üzqünüm ama sanaa seni hala seviyorum diyememm ! Çnkü yine üzülen bn olurum boswer böyLesi daha qüzeL !

 18. susgunum

  çok güzel sözler var ama bazzıları varki ne kadar igrenç yinede çok Gssll

 19. deli çuçuk ÖZCAN

  Hava Ne Kadar Serin Deniz O Kadar Derin Senin En Güzel Yerin Bana Bakan GÖZLERİN…

 20. nurseL! asLn

  gerekti;gerekliydi;ewt çünkü gerekiyodu
  senden uzakta hep bir şeyLer eksk
  gönlümde ferman yok
  gerisini blmiom waLLa bilseydm yazaRdım

 21. nurseL! asLn

  ayyyy asilemin şiiri süper yahaaa…duyguLandım yha ufffff….ağlıcktım yha aynı bnLe keremin(şaRabın)aşkına benzio=((((

 22. ibo

  seni bana sordular, DÜNYALAR GÜZELİ dedim.
  çokmu seviyorsun dedile,r ÖLÜMÜNE dedim.
  sevmiyor dediler, İNANMAM dedim.
  ya bırakırsa dediler, AFFETMEM dedim.
  hani nerde dediler, KALBİMDE dedim.
  sebebi nedir dediler, AŞIK OLDUM ve AŞK tır dedim.

 23. mine

  KaLK giT diYo icimdeN bi ses.. GİT wur kapisiNi kiraracasiNa senNİ kırdiqi qibi.. Cikar dişariYa qece Yarisi kuru aYaza,öLüm qibi korkunc o bos sokakLara gösTer YaLnizLigiN Ne demek oLduguNu gösTer ki anLasın yapTigi haTaYi… Tutma eLindeN biLsiN ki korkuNuN Ne demek oLduguNu TuTma eLiNdeN üsüsun biLsiN Ne kaDar zor oLduquNu… HisseTsiN üzeriNe eseN serT rüzqari ve o aN sariL \”SENI SEVIYORUM\” de. ÖgrensiN sevmeNiN Ne demek oLduquNu… . Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlaYAN gözleriyle kurulasın vazgeçemem senden umudumu sana senide yarınıma bağladım.Umudum seninle birlikte yarına güneş gibi doğacak. İşte yine yağmur yağıyor tıpkı bırakıp gittiğin gün gibi.Gözyaşlarım yağmur taneleri ile yarışıyor geçen zamana inat.Biliyorum ki bu gidişin dönüşü olmayacak o güzel gözlere ben değil artık başkaları bakıp kanlı gözyaşlarım üzerine bir sevda şatosu kuracak.Ellerini başka eller tutup ,rüyalarına sahip olacak.Ancak unutmaki vefasızım, aşkım her zaman bende kalacak.Çünkü ben adam gibi sevdim bizde sevgi veresiye değil ölesiye. Sevmenin ne demek olduğunu belki sayende öğrendim ama vefasızlığı da seninle öğrendim.
  Dilerim şu yağan yağmur bana yaşattığı hüznün aksine sana mutluluk gözyaşları getirsin çünkü sen sevdiğim ,seveceğim aşkıyla öleceğim tek kişisin… Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencerelerini aç ve içine derin bir nefes çek bilki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın.

 24. zeynep

  Küçük bir kizin ceplerinde tasidigi mutluluk hayalleriydi benimkisi…En saf..en temiz seklindeydi mutluluk hayallerim..Daha elimden sekerimi düsürmemistim…Her yerde mutluluk vardi..Aglamayi ögrenmemistim..Tanismamistim gözyaslarimla…Tospembeydi benim dünyam…
  ßüyüTTüqüN kiziN eLLerini ßiraKma.. DunyasiNi yiqmA…
  Sonra bir gün…Sen çiktin karsima…Sekerim düstü elimden…Sonra gözyaslarimla tanistim..Basima yastik basip aglmayi ögrendim… Dünyam artik tozpembe degildi…Mutluluk yoktu her yanimda…Acilar vardi-Küçük bir kizi büyütebilecek kadar aciydi-En önemlisi “ASK” i ögrendim…”Seni Seviyorum” kelimesinin yüceligini…Küçük kizdan eser yoktu artik..O küçük kiz yerinde…Acilari ögrenmis..sekerini düsürmüs..aglamyi ögrenmis..”ASK” la tanismis.. büyümüs biri vardi…Bir de “SEN” vardin…Beni bir anda büyüten..Bana sevgiyi ögreten “SEN”…

  Zor günler geçirdim..Her gün biraz daha fazla aci çekmeyi..aglamayi..gözyaslarimi saklamamayi ögrendim…Evet!!! Byümüstüm artik…Sira bunu sana söylemeye gelmisti…Senin için büyüdügümü…Senin bana sevgiyi ögrettigini ve en önemlisi “Seni Sevdigimi” söylemeliydim sana…Deniz mavisi gözlerine utanmadan bakmayi o kadar istiyorum ki…

  Ve söyledim!!!

  “Mavim” oldun benim! Masmavi bir dünya verdin bana…O dünyada sadece Sen ve Ben yani hep hayal ettigim gibi “BIZ” variz…Artik heryer gözlerin..Herkes sensin benim için…Ve agizdan çikan her söz “Seni Seviyorum”…

  Ve simdi korkuyorum!!!

  Gidersen benden…Yikarsan mavi dünyami(zi)…Beni mavilerden karanliklara atarsan…O acili dünyama..Islak gözlerimle geçirdim gecelere geri gönderirsen…Dayanamam mavim!

  Sen gidersen ;

  Kimin gözlerinde dalarim..
  Kime “Seni Seviyorum” derim..
  Senin sahip oldugun bu kalbimi kime veririm…
  Kimin dünyasina girerim…?!

  Deniz gözlüm!!!

  Seni o kadar çok seviyorum ki..Sensizlige bir dakika bile tahammülüm yok…Sakin gitme benden!Bu büyüttügün kizi karanliklara birakma…”SeniSeviyorum”..Seninleyim..Mutluyum…Çalma mutlulugumu benden…Seninle geçirdigim bir kaç mutlu dakikami çok görme bana “Askim” ..Lütfen…

  Seni Çok Seviyorum…Büyüttügün Kizin Ellerini Birakma… Dünyasini Yikma…

 25. sarışın

  çok güzl ya bayıldım resmen

 26. KÜÇÜĞÜM
  aynı sokakta oturuyorduk
  adı esrarengizdi
  herkes onun hakkında bir şeyler söylerdi
  hepsi nedensiz
  kirli sakalları vardı
  kahverengi gözlü ve kumraldı
  ben nefret ederdim
  ama mahallenin bütün kızları ona hayrandı
  hiç kimseyle konuşmazdı
  sadece gelip giderdi
  başı öne eğik,hep dalgındı,farklıydı
  gece boyunca hep lambası yanardı
  bir gün onunla yolda karşılaştık
  çok güzel bir yüzü vardı
  bakışları sanki içimi eritiyordu
  o an kalbimi söküp atasım geldi.
  çünkü ilk defa laf dinlemiyordu.
  o bakışları,o gözleri gönlüme işledi.
  artık uyumak yerine onun evini izliyordum
  onunla karşılaşabilmek için saatlerce kapıda beklerdim.

  bir akşam yine onu yolda gördüm.
  bir dakika bakarmısın dedim
  acelem var küçüğüm dedi.’KÜÇÜĞÜM’
  sanki bana aramızdaki yaş farkını anlattı.
  eve gidip ağladım.o gece karar verdim
  artık onunla konuşmayacaktım
  ertesi gün eve girdiğini gördüm
  hemen gittim kapıyı çaldım kapıyı açtı:ne var KÜÇÜĞÜM DEDİ.
  adımı bile söylemeden
  sadece seni seviyorum dedim
  konuşmadan koşarak evden ayrıldım
  daha sonra bir ay evden çıkmadım
  bir gün kızlarla mahallede oturuyorduk
  sirenler içinde bir ambulans geldi
  ambulanstan acele acele inenler
  hızla onun evine girdiler
  bütün mahalle onun evine girdik
  seyre daldık,birkaç dakika sonra
  sedyeyle dışarı çıkardılar
  önümden geçerken
  bende seni küçüğüm dedi
  donup kaldım
  herkes bana bakıyordu
  eve doğru koşmaya başladım
  gözyaşlarım durmadan akıyordu.
  evde annemler ondan bahsediyordu
  ailesi yokmuş
  okumuş
  sevdiği bir kız varmış
  ama kaçtığı gün ölmüş
  bir süre sonra yine sevmiş
  ama ne yazıkki o da ölmüş
  kimi sevdiyse ölüm ayırmış
  sanki onun sevdiği
  azrailin ölüm fermanıymış
  bazen hiç nedensiz
  bir kağıt bir kalem
  bir de fotoğraf varmış
  bir de ölmek için dua ediyomuş
  intihar edip hastaneyi aramış
  polisler evin duvarında
  KÜÇÜĞÜM YAZISINI BULMUŞLAR
  KÜÇÜĞÜM SENDE ÖLME YAZIYORMUŞ!!!!
  bir gün kızlarla mahallede oturuyorduk

  bu sııır ı okuyan ve beyeenen eklesın ok
  melisa_foto_melis@hotmail.com

 27. asilem

  KÜÇÜĞÜM
  aynı sokakta oturuyorduk
  adı esrarengizdi
  herkes onun hakkında bir şeyler söylerdi
  hepsi nedensiz
  kirli sakalları vardı
  kahverengi gözlü ve kumraldı
  ben nefret ederdim
  ama mahallenin bütün kızları ona hayrandı
  hiç kimseyle konuşmazdı
  sadece gelip giderdi
  başı öne eğik,hep dalgındı,farklıydı
  gece boyunca hep lambası yanardı
  bir gün onunla yolda karşılaştık
  çok güzel bir yüzü vardı
  bakışları sanki içimi eritiyordu
  o an kalbimi söküp atasım geldi.
  çünkü ilk defa laf dinlemiyordu.
  o bakışları,o gözleri gönlüme işledi.
  artık uyumak yerine onun evini izliyordum
  onunla karşılaşabilmek için saatlerce kapıda beklerdim.

  bir akşam yine onu yolda gördüm.
  bir dakika bakarmısın dedim
  acelem var küçüğüm dedi.’KÜÇÜĞÜM’
  sanki bana aramızdaki yaş farkını anlattı.
  eve gidip ağladım.o gece karar verdim
  artık onunla konuşmayacaktım
  ertesi gün eve girdiğini gördüm
  hemen gittim kapıyı çaldım kapıyı açtı:ne var KÜÇÜĞÜM DEDİ.
  adımı bile söylemeden
  sadece seni seviyorum dedim
  konuşmadan koşarak evden ayrıldım
  daha sonra bir ay evden çıkmadım
  bir gün kızlarla mahallede oturuyorduk
  sirenler içinde bir ambulans geldi
  ambulanstan acele acele inenler
  hızla onun evine girdiler
  bütün mahalle onun evine girdik
  seyre daldık,birkaç dakika sonra
  sedyeyle dışarı çıkardılar
  önümden geçerken
  bende seni küçüğüm dedi
  donup kaldım
  herkes bana bakıyordu
  eve doğru koşmaya başladım
  gözyaşlarım durmadan akıyordu.
  evde annemler ondan bahsediyordu
  ailesi yokmuş
  okumuş
  sevdiği bir kız varmış
  ama kaçtığı gün ölmüş
  bir süre sonra yine sevmiş
  ama ne yazıkki o da ölmüş
  kimi sevdiyse ölüm ayırmış
  sanki onun sevdiği
  azrailin ölüm fermanıymış
  bazen hiç nedensiz
  bir kağıt bir kalem
  bir de fotoğraf varmış
  bir de ölmek için dua ediyomuş
  intihar edip hastaneyi aramış
  polisler evin duvarında
  KÜÇÜĞÜM YAZISINI BULMUŞLAR
  KÜÇÜĞÜM SENDE ÖLME YAZIYORMUŞ!!!!
  bir gün kızlarla mahallede oturuyorduk

  bu şir cok güzel okuyan benı eklesın ok ben melisa ve msne mı verıyım erkek yada kız fark etmez ekleyınnn melisa_foto_melis@hotmail.com
  beklıyorum
  sızlerı

 28. SEN !

  eyer ki gözlerin beni isterse!!!
  eyer ki dillerin adımı söğlerse!!
  eyer senin kalbin benim için çarparsa!!
  bende ozaman senin için yaşarım dünyada…

  Şimdi belki yokum!
  belkide varım!
  sende yokum!
  hatta belki yanındayım!
  AMA sen yoksun!

  Bu gün görmedim seni
  o güzel gözlerini
  söğleyemedim
  hiç bi zaman
  seviyorum seni diye

  okadar yanımda olsanda
  okadar görsemde seni
  belki çok uzak olsamda sana
  kötü davransamda sana
  SEVİYORUM SENİ!

  ŞİMDİ sölemedim sana sevdiğimi
  şimdi bakamadım o gözlere
  şimdi duyamadım sesini
  şimdi fark edemedim yokluğunu çünkü
  UNUTUYORUM SENİ!

  Korkma güzelim
  burdayım diyemedim
  belki dedin ama ben diyemedim!
  belki sevdim ama söleyemedim
  belki sevdin ama başkasıını
  belki değer verdin
  BAŞKASINA!

  AMA SEVDİM BEN SADECE SENİ!

  SENİ!

 29. elif bahçıvan

  lütfen çook uzun hiç duyuulmamaış şiirler ekleyin lütfen lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir