Tuğbam » Güzel Sözler » Sensizlik Sözleri Mesajları

Sensizlik Sözleri Mesajları


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Sensizlik sözleri kısa sensizlik mesajları sayfası –

Sensiz Renksiz hayat, Sensiz Çekilmiyor Bu hayat, Sensizlik içinde yaşadığım her An bana Can Çekiştiriyor Ne olur Anla!…

Zamansız bir gidiş bu içimde sana beslediğim sevgi şimdi öksüz kaldı, seni düşünüp yanarım geceleri, sensiz bir ben kaldı odamda ağlarım geceleri..

unutma beni sakın bensiz hayatında, anılarım gelicek aklına belkide ağlıyacaksın o anda, sözlerim gelicek aklına anılarımla bütünleşecek gözlerinde ağlayacaksın belki hatıraların adına..

üstümde yılların yorgunluğu var aldırmıyorum üstümden hayatın acısı geçmiş farketmiyorum, sadece kalbim yanıyor adınla herşeyi unutup giden garip bedenim bir seni unutmadı bir sensizliği kaldıramadı bu hayatta..

uzayı giden gecelerde yalnız kaldığım günlerde dinlediğim her müzikte seni düşündün ağladım her seferinde seviyorum seni sensizlik öldürdü beni..

Gecenin yaşanmamış anıları olucam belkide bundan sonra, sadece geceleri yaşayacağım sensiz bir hayatta, aslında yaşamak değil bu yine seni düşünce her anımda..

Sevenler gece ölürmüş gülüm, Anılar Aklıma Geldikçe Gözlerimden Süzülür Yaşlar, Seni Düşündükçe uzar gider geceler Sensizlik Boynumu Büktü Sensizlik beni Bu hale Soktu..

Sensizken Farkettim Yalnızlığı, Sensizken yaşadım Soğuk odada ağlamayı, Sensizken hatırladım sevginin adını şimdi sen yoksun hayatımda huzur kalmadı sensiz hayatımda.. https://www.tugbam.com/guzel-sozler/sensizlik-sozleri-mesajlari.html

Güldüğünde Mutlu Olur Sevinirdim Amansızca, Sözlerinle hayal Kurardım Geleceğe, Şimdi Sen Yoksun Hayatım Bir işkence Resimlerine Bakıp Ağlarım her Gece..

Bir Gün Gelir Unutursun benide gelmem Aklına Bir Anı Olurum Hayatında, Ama Senin için Yanan Bu Kalbimde Bir efsane Oldun Bunu Unutma Unutturmucam Bunu Sana Aşık Olan hayatıma..

Artık ölmüşüm yaşamışım farketmez, Sensizlik hayatıma işlemiş hic bir acı bukadar beni benden etmez, sensizlikmiş benim en ağır yaram sensizlikmiş benim suskun bakışlarımd aha iyi anladım..

hayatımda Sensizlik varsa öLüm Var, Hayatımda Sensizlik varsa renksizlik Var ve hayatımda Sensizlik varsa Ben yokum Bu Hayatta..

Hatıraları düşünüp ağlarım her gece, ne güzeldi o günler diyip dalarım hayallere her gece, resimlerini öperek koklarım saatlerce kalbim ağlar anıların içinde..

Bana hediye ettiğin bendeki Kalbi Saklıyorum Senin için Belki Dönersin diye, Umutlarımla bekliyorum Seni geldim Dersin Diye, öLüme Saklıyorum Kendimi Belkide Gelmezsin Diye Sensizlik Ölümdür benliğimde..

hep Senin için hayal kurdum gelecekte, seninle umutlar büyüttüm sevgimizin içinde ama sensizliği hiç düşünmemiştim çaresiz kaldım artık çalacak bir kapım yok sevgi sözleri söyleyeceğim bir sevgilim yok sensizlikle bıraktın beni helal olsun sana sevgili..

telefonumda resmin Aklımda Herzamanki gibi Güzel hayalin var, Odamda Anılar Saklı Gözyaşlarımda umutlar vardı şimdi hepsi yok oldu gitti hepsi seninle birlikte aldı götürdü kalbimi.

Sensizlik Vurdu Hayatıma yaşamak istemiyorum Sensiz Bu hayatı Sensizlik Aldı beni benden yaşamak istemiyorum Seni Sensiz hayatımda..

Hayat Zevk vermiyor Artık bana Sen Gittin Ya hayatımdan Acılar Koydu bana, Artık Dert çekiyorum Yalnız hayatmda Sensizlik tak Etti Canıma..

Bi hayat istedim Senden Çokmu gördün Bana? Sensizlik çekilmiyor Gözyaşlarım Dinmiyor Ağlıyorum Soğuk Akşamlarda Ağlıyorum Sensizlik Girdi Hayatıma..

Seninle Mutluydum Yanında Huzurluydum, Şimdi Gülen Gözlerim Ağlıyor, Ağladıkça yalnızlığım Hergünkinden Daha fazla Artıyor Bebeğim Sensizlik Çekilmiyor..

Seni Kitaplara Yazdım defterlere adını Anlattım, Seni Boş Odamda Haykırdım Ama Kimseye Seni Anlatıp Ağlayamadım Çunki Ağlayan Gözlerim Artık Kurudu Sensizlik Bitirdi beni..

Bıkmışım Dünyada Bıkmışım Yalanlardan Mutlu Olmayı unutmuşum Yalnız kaldığım Dünyada Sensizlikle Kalmışım içimdeki Acı ve hüsran hayatımda..

Zor günlerimi yazıyorum Bu Satırlara hep Aklımda Sen varsın çıkaramıyorum Seni Kafamdan asla, Seni özledim Desemde Gelmezsin bilirim Gözyaşlarım Anlatsın Sana Sevgimi belki ozaman Dönersin Sensizlik Zor Be gülüm..

Yaşamakmı Bu Söyle Bana? Nefes Almakmı Sensiz Olmak Bu hayata? Seni özledim Desemde Bilirim Dönmezsin bana Bıraktın Beni hayatta Acılarla..

Küstüm Hayata Küstüm insanlara Sensizlik Hayatımı Dağıttı Sensizlik Aldı içimdeki Sevgiyi..

Yas tutuyorum Senin için Yas tutuyorum geleceğim için Seni Severken Sen öLdürdün beni Şimdi Sensiz Bir kalp Bıraktın Arkanda Sonum öLüm bunu unutma..

Beni yerden yere Vursan Gitmesen! Beni Azarlasan Gitmesen! Sensizlik istemiyorum hayatta Ne olur bırakma beni..

Sefil oldu hayatım Bıraktım Artık bendeki Seni hadi git durma bakma arkana ben bittim Artık Kalmadı içimde yaşamak sevinci kalmadı hayatımda sevgi izleri..

Sensiz Çığlıkların içinde Ağlıyorum Sensiz Bir odada Hayata Küsmüşüm Anılarımla Avutuyorum Ağlayan kalbimi Şimdi uzaklardasın Mutlumusun bensiz?

Sensiz nefes Almak Haram olmuş bana, Sensiz nefes Alamıyorum Daralıyorum Bağırmak istiyorum bağıramıyorum Sesizlik Kıstı Sesimi nefes Alamıyorum..

esip gittin hayatımdan rüzgar gibi bıraktın güzel günleri gözü yaşlı seven gece bıraktın beni içimdeki dertlerle!

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

“Sensizlik Sözleri Mesajları” için 46 yanıt

 1. jale

  men seni olumune sevirem

 2. jale

  menn seni cooooooooooooooooooooooooooox heeeeeeeeeeem de coooooooooooooooox SEVIREM AWKIM

 3. ŞeYdAa

  Ah Be TURAN ‘Im BeNi sEnSiZ BıRaKtIn şİmdİ MUTlUsUNdUr UmArIm aMa şUnU UNuTmAki bN SEnSiZ YAPAMIYORUM AnLa nE OLuR BeNi…!!!

 4. nagihan

  sen benim annem babam kardeşim kocam aldığım nefe
  s idin sensizlik ölümden bile zor

 5. akif parlak

  bu dünyada senden başka kimseyi sewmedim be yaré….wanlı

 6. sevda

  aslında her insan bir romandır ve birazda kahramandır gün gelid anlarki harcadığı tek şey hayalleri değil zamandır…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir