Tuğbam » Güzel Sözler » İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Bu yazımızda sevgiliye iyi geceler mesajları kısa ve uzun, en güzel iyi geceler mesajları 2018, yeni iyi geceler mesajları resimli olanlarını yayınladık.

Sayfamızda gece vakti yatmadan önce sevdiklerinize gönderebileceğiniz ki bunlar arasında eşe arkadaşa iyi geceler mesajları resimli olarak okuyacaksınız. Ayrıca burada yazdıklarımızı facebook twitter sayfalarınızda da kullanabilirsiniz.

iyi geceler mesajlarıBu gece senin gözlerin için uyuyacağım,sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER.

Allah(c.c)ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimmm Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah(c.c) rahatlık versin.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

iyi geceler mesajları resimliGece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya deil kabus oluyo.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Müjde Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

ARIM BALIM PETEGİM GÜLÜM DALIM ÇİÇEGİM KARİZMATİK ERKEGİM İYİ GECELER.

SEN BENIM RUYALARIMDAKI HAYALIM HAYATTAKI TEK YASAMA SEBEBIMSIN IYI GECELER MELEGIM.

GÜNÜN BİRİNDE HAYAT SENİ BOŞ VERİRSE VE YÜREYİN SANA YALNIZ BIRAKILDIGINI SÖYLERSE ALDIRMA CEVİR GÖZLERİNİ GÖK YÜZÜNE SANA GÜLÜMSEYEN GÖZLERİMİ GÖRECEKSİN AŞKIM İYİ UYKULAR TATLI RÜYALAR.

resimli iyi geceler mesajlarıGÖKYÜZÜ MEHTABI NASIL BEKLERSE SAHİLLER DALGALARI NASIL ÖZLERSE KURU TOPRAK SUYA NASIL HASRETSE SENDE BENİM HASRETİMSİM AŞKIM İYİ UYKULAR TATLI RÜYALAR.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm

Hergün hasretindeyim bu gece oldugu gibi.. Uyumadan önce şunları söyleyim sana askim; Keske sabaha kadar uykusuz kalsamda sana bakabilsem.. Keske benim uzerimde yorgan olmasa donsamda senin yaninda uyuyabilsem.. Keske gozlerimi kapattigimda ellerim yanimdaki yastiga dokundugunda o yastigi bos bulmasam.. Yine yalniz bir ruyaya daliyorum.. Sensizim iyi geceler! Butun bunlari yasiyabilmek icin mutlu yarinlara kadar yalniz uyuyacagim sevgilim.

Her Gecenin karanlığında Dualarımla Düşünüyorum Seni Birtanem Dualarım Yalnızca Sana İyi geceler Birtanem

Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana herşeyim iyi Geceler.

Bir Müzik Çalıyor içimde Adı Aşk Nağmeleri ile Süslenmiş, Bir Aşk var Kalbimde Adı Seninle Başlar Sonunu Sadece ölüm yazar Seni Seviyorum Birtanem iyi Geceler

Gecenin Çekilmez Soğukluğu Seninle Vız Gelir bana Her Başımı yastığa Koyduğumda Dualarım Sadece Sana Birtanem Seviyorum Seni iyi geceler.

Bir Güne Seninle Başlayıp Bu Günü’de Seninle Bitirmenin vermiş Olduğu Huzurla yastığa Başımı Koydum ve Sana tatlı Rüyalar Görmen için dua ediyorum Sevgilim iyi geceler. https://www.tugbam.com/guzel-sozler/iyi-geceler-mesajlari.html

Gözlerinde Yalakadım Hayatı Bırakmam, Sözlerinle Başladı Kalbim Atmaya Durduramam Sadece Sabahların Yakıcı Güneşine Değil gecelerin Soğuk Sessizliğinede Anlattım Aşkımı Şimdi Olduğu Gibi Seviyorum Seni iyi geceler Birtanem.

Yaşadığım Kadar Değil Yaşattığın kadar Seviyorum Seni Bebeğim Bu Gece de Dualarım Seninle Benim yaşama Sebebim Sensin iyi Geceler Aşkım.

Rüyalarda hayal Ettiğim Hayallerimi Gerçekleştirmek için Sevdiğim Yaşama Sebebim İyi Geceler

Hayatı Seviyorsam Anlamı Sen Olduğun için Seviyorum geceleri uyuyorsam Sabaha Adınla Başlamak için uyuyorum biriciğim iyi geceler.

iyi geceler mesajları facebookElimden gelse Şu Yıldızlara Adını Yazarım, işte O zaman Geceler Bile Seninle Anlam Kazanır Birtanem iyi geceler.

Sen Yokken Yanımda, gecelerin tatdı, tuzu hayalin olur sevgilim iyi geceler

Rüyaların içinde Seninle Yaşanmamış Anları yaşamak Dileğiyle iyi Geceler Sevgilim

Senin Kadar Tatlı Bir Rüya Görmek için bütün gün uyumak isterdim aşkım iyi geceler mjksss

Seninle Yaşadığım Hayat Gördüğüm veya göreceğim en güzel rüyalara bedel Sevgilim iyi Geceler.

Yalan Hayatta Yaşadığım tek Gerçek Rüyasın Sevgilim Bu Rüyadan Asla Uyanmak istemiyorum

Huzur Dolu gecelerimin, Tatlı Rüyalarındaki Rüyaları tatlandıran Ten varlıksın, iyi geceler Sevgilim.

Seninle Başladığım Bugüne Seninle Bitirmenin Vermiş Olduğu Sevinçle, Devam Etmek için Senin kadar tatlı Bir rüya görmenin hevesi içindeyim rüyalarımın en tatlı sahibi seviyorum seni iyi geceler.

iyi geceler mesajları kısaBugün de Başımı Yastığa Bana Vermiş Olduğun Mutlulukla Koyuyorum, Yarın ise Hayata Bana Verdiğin Huzurla Uyanacağım Seni çok Seviyorum Canım Benim iyi Geceler HerşeyiMmMmM

Yüce Rabbim En Güzel Rüyaları Sana Mutlulukları Hayatına Huzuru ise Yaşadığın Hayata Bağışlasın iyi Geceler Sevgilim

Bu gecede her gece gibi sana dualarım sevgilim, bu geceninde mutluluğun adı sensin sevgilim TatLı RüYaLaR SevdiğiMmMM

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum… İyi geceler sevgilim.

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

iyi geceler mesajları sevgiliyeYüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım.Beni gel al burdan…

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım,sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın Bitanem!..

Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım…

Geceler karanlık, geceler ıssız çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bitanem, gelde sevindir seni seven sevgiliyi..

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş


Bu yazı

tarihinde

tarafından yazılmıştır.

Son güncelleme tarihi:

Yorumlar

“İyi Geceler Mesajları” için 21 yanıt

 1. habip

  Aşkım seni senden daha çok seviyorum ben senden başka kimsem yok aşkım eğer ki birgun giderken beni almadan kider sen ozaman aanla sensiz Ölmüşüm aşkım sana olan bu Sevdam günlük değil ömürlüdür aşkım ben seni canımdan çok sevdim iyi geceler tatlı rüyalar askım seni çok seviyorum

 2. AYGUL

  askim seni cok seviyorum.ama sen beni oyle kirdinki icimde sanki bosluk var
  sana oyle iyi davroniyordumki.her lafimda seni sevdiyimi,canim,herseyim oldugunu bildiriyodum
  ama simdi sana askim bile diyemiyorum,sanki yine eskisi gibi davransam yine beni kiracaksin diye dusunuyorum
  beni hayal kirikligina ugrattin
  yeniden her sey eskisi gibi olmur acaba diye dusunuyorum

 3. selen adlin

  iyi geceler arkadaşlar yüce rabbim sağlık,mutluluk, huzur versi

 4. yağmur

  walla hepsi aynı beeeeee değişk şeyler görelim artık

 5. hakan

  eylule katılıyorum bu sözünden dolayı tesekkurler* kendisine hırcın asıkkkkk*********

 6. hakan

  ıyı geceler denizin sahile vuran en son dalgası iyi geceler yagmurun topraga düsen en son damlası iyi geceler gecenin en son coban yıldızı ve iyi geceler kalbimin en degerli parçasııııııııı?? hırçın serseri hakan*

 7. hakan

  harikaaaa ötesi bir sey bu tesekkurlerrrr*****??????

 8. serap

  iyi geceler arkadaşlar erken yatın erken kalkın niye erken yatıyoruz hrm dinç kalırız hem de güçlü oluruz hem de kafamız çalışır yatmadn önce süy içmeliyiz mesela ben yatmadan önce süt içiyorum sabah da içiyorum ve sağlıklı oluyorum hem de boyum uzuyor arkadaşlar herzaman erken yatalım. tamam mı? ve şunu unutdum küçük çoçuklar için söylüyorum yatmadam önce anneniz size masal ktabı okusun tamam mı? çoçuklar iyi dinleyin beni sizi seviyorum <3<3<3<3<3 .d.d.d.d.d.

 9. hakkı

  hakkatten yaa bu ne yaa biraz güzel mesajlar ekleyin şuraya yaa

 10. feyyaz

  arkadaşlar nasıl yazı yazmışınız öleya dalga geçer gibi siz sevgililerinize mesaj yollamakmı istiyorsunuz yoksa öylesine takılıp okuyup yatmamı istiyorsunuz benim yakıldığım bi site var orda büssürü iyi geceler mesajları var gogleden girin iyi geceler mesajları yazın 2 şıkkı tıklayın oraya girin ordaki yazılan yazıları okuyun mesela ben hep orya takılırım mesaj yazmak için vede çok beğeniyorlar gerçi hepsi birbirinden güzel ama yinede ziz bilirsiniz benden size tavsiye bu sitede dalga geçiceğnize o siteye girip güzelbir mesaj yazıp ama içinizden geleni yazınki daha etkili bir şey olsunki daha çok zevk alasınız orda bu siteye hiç yazmayın madem bazı kişiler sizinle daha çok dalga geçebilir tamammı hanfendiler hadi bakalım zizleri beklerim o siteye tamam allaha emanet kendinize mukayet olun

 11. EYLÜL

  ARKADSLAR MSJLARI BEGENMIYOSANZ BAKMAYIN KENDİNİZ DÜŞÜNÜN DUYGULARINIZLA YAZIN.BİR EMEK VERILMŞ VE BURADA YAYINLANMIS EMEGE SAYGI EVET HER YERDE AYNI OLABLİR SİZDE YENİLERİNİ KENDİNZ OLUSTRN O ZAMAN.

 12. fidan

  sellam cok guzeeel mesajlar bunlar

  Bir ozlem var icimde ucsuz bucaqsiz. Bir sevgi var icimde koksuz budaqsiz.Birde “SEN” var icimde basqasi olmasi imkansiz…

  Ozlemek seni tekce seni ozlemek uzun gecelerde seni gozlemek. usuyur ellerim usuyur ureyim. Gozyaslarim dusur gecenin orta yerine. Gel sevdiyim, hardasansa gel qurtar meni…

 13. kerim

  yaa harbi harbi hiç güzel mesaj yok buu ne yaa hep aynı olmuyor ama lütfeen

 14. esra

  asena sonuna kdr haklı walla.. sitelern hpsnde aynı şyler yasıooo… ama nete yenı yenı takılanlara güzl geliodur tabiii xD

 15. papatya

  asena sen aramasını bilmiyosun oyüzden bulamıyosun

 16. aylın

  asena al san hiç biyerde olmayan komik iyi geceler msji İŞEDE YAT AŞAĞİYA SİTİK YAKMASIN SENİ HADİ İYİ GECELER :9 nasıl ama

 17. emre

  !Y! geceler hayallerini yarına bırakan insan..!!
  !y!geceler kalbi umutla atan insan..!!
  !y! geceler gecenin karanlıgında sessizligi korkularını yüreginde besleyen insan..!!
  !y! gecelergüzel güşlerini görmek içingözlerini kapayan insan..!!
  !y! geceler tüm düşlerin gerçek olsun::!!

 18. uĞuR…

  IssIz bU şEhRiN kArAnLıK sOkAkLaRıNdA bAhArA kÜsMüŞ bİr YaPrAk GiBi ÇaReSiZcE sAvRuLuP gElİoRuM mUhTaÇ oLdUğuM sEvGiLiYe… BiR ÖpÜcÜk KoNdUrUyOrUm O mAhSuM dUdAklArA uYuYoR kIYaMıOrUm UyAnDıRmAyA İYİ GECELER dİyİp gErİ dÖnÜoRuM… KaRaNlIKlArA yAnLıZ SıKaKlArImA GeÇ kAlDıM bElKi sNa İYİ GECELER GeCeMiN AyDıNlIğInA…

 19. mustafa

  asena sana katılıyom hep aynı şeyler hiç farklı güzel sözler olsa sevgilimize yazak yav allallaha dimi ya

 20. asena

  aman hepsi her site aynı işte :s farklı bişide yoq ki

 21. özlem

  hadi iyi geceler…uyudu yedi cüceler yarın güzel bir gün bekler uçuşan kelebekler rahat olun efeler… merak eder köstebekler…ayırmasın felekler…..zalim dostlar….yazıldı çek ve senetler…çay vesimit kahvaltıda iyi gider bu msj burda biter ben uyumaya gider sana iyi geceler diler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir