İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sitem Sözleri

Son güncelleme tarihi 28 Aralık 2019

Reklamlar

Bu yazımızda sevgiliye sitem sözleri kısa, sitem sözleri uzun, en güzel sitem sözleri 2019, yeni sitem sözleri facebook twitter için olanlarını yayınladık. Sayfamızda karşınızdakine olan kırgınlığınızı onu kırmadan anlatacak olan sözler yer alacaktır.

Dostumuzu Sevdik Yılan Oldu Bize, Arkadaşımız Dedik Yan Baktı Sevgilimize, Bu Sözlerim gelsin Dost Bildiklerime, Yalanları Oynamışız Bu Alemde…

O kadar Çok Seviyorum ki Seni Ne Onur Kaldı Ne Gurur, Ey Sevgili Bu Sitemlerim Sana Gülme Bu Garip Sevdaya…

Reklamlar
Reklamlar

Ağlarım Dost Olduğum gecelerime, Sayende Geceleri Buldum Kendimde, Seni Düşünüp içiyorum her Gece, Duy Sesimi Sevgili Bitsin Bu işkence…

Dünya Dönüyor Yine , Sevgimiz parçalandı her parçası Bir yerde, kalbimin Atışları kesiliyor Seni görünce, Gururum Ayaklarının Altında Sevdim Seni Delice…

Yaş Dolu Gözlerim Senin Yüzünden, Çok Ağır Geldi 2 kelimen, Seni Seviyorum gerçekten, yeter Artık üzme beni Lütfen!!!

Sana Baktıkça Görüyorum Sevgiyi, aşık Sanmıştım Seni Ey yalancı Sevgili, Oynadın benimle Çocuk Gibi, Sensiz kalma ölüm Gibi…

Oyun Gibi Başladık, Gerçek Sevdalara Yol Aldık, 1 Sinemanın 2 Karelik Görüntüsü Olmuşuz, Yalan Dolan üstüne Aşk Kurmuşuz…

Hayatımın En Soğuk Ağustos Ayını Yaşattın Bana! Bırakıp Gittiğin Günden Beri Yazlarım Kış Oldu Ebedi…

Gözlerine ilk baktığımda Sevgini Elini ilk Tuttuğumda Titremeyi Seni iLk Öptüğümde Ateşi hissettim, Şimdi neden Kaçıyorsun Sevgili?

Sözlerin Şeker Gibi Geldi hayatıma Renklendi hayatım, Sözlerin Zehir Gibi geçti Kararttı Dünyamı!!!

Bu Sitemim Sana Değil Sevgili Seni Böyle Çaresiz Atana Hayata, Kalbini Dinle Kimi Seviyorsan Ona Git Kalbinle, Sahte Aşk Oyunlarını Bırak geride.

BURADA KALDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle.

Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…seni cok seviyorum

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutma ki bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN !!!

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi,seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!! https://www.tugbam.com/guzel-sozler/sitem-sozleri.html

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”

Bir umuttu yanlızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu….

Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur.. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum.. Affet lütfen beni…

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni neolur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben… Affet, ne olur!

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için… Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Biliyorum hata bende… Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet…

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim…

Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: ÖZÜR DİLERİM!

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!”

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin!

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden… Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda? Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum! Aşkım, kalbim her şeyim sensin, birtanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim… Seni seviyorum…

Bir Su gibiydin, Gittin Boş Bardaklara Doldun, Ben Seni beklerken Sen Bir içim Su Oldun Gittin Başkalarına hayat verdin…

Unutulmak için yaşamadım Bu Sevdayı ve Anıları, Unutturmak için Çekmedim Bu Vefasız Sevdayı!!!

Hayata Emin Adımlarla Yürümek istiyorum, Sadece yanımda Dur ve Gül Bana, Böyle Uzak Durma Bana ve Sana Vereceğim Hayata!!!

Yalnızlık Sonum Olmuş, Yalan Aşklar Hep beni Vurmuş, Şimdi iki Sözle Bu Aşkın Adıda Yalan Olmuş…

Ne Dersen Evet Dedim Hayırı Sildim Gözümden, Şimdi Kalkmışsın Trip yapıyorsun Ne yaparsam yapayım beni Anlamıyorsun, Seviyorum Diyorum Hala Mızmızlanıyorsun..

Kiminin Derdi Kiminin Sevgisi, Hep beni Ezdi Sevgilimin Çilesi.

Güneş Gözlükleriyle Değil, Numaralı Gözlükle Bakmak İsterdim Aşkımıza, Aşkımız kaç Numara Merak Ediyorum..

Seni Anlayan Bir Ben Varım, Beni Anlayansa Bir yalnızlığım ve Şarkılarım var…

Dertlerim için değil, Sevdiğim için Haykırıyorum Sana Bırakma Beni Tut Ellerimi, Gör Bendeki gerçek Sevgiyi!!!

Ne Yalanı Ne Dolanı Sevmem Kaçıp Giden Aşkları Ya, yanımda Ol Ya da Yalanların ol!!!

Aşkı Severek Çileyi ise Çekerek Öğrendim Sevgilim…

Hayat Acımasız, Acı ise Aşksız Çekilmez Sevgilim..

Bir Geminin içinde Sadece Seni bekleyen Aşk Yolcusuyum, Sen Ne Kadar inat Etsende bu gemi Sensiz Yola Çıkmayacak Sevgilim…

Ne Kadar Hayata Bağlansada Ellerim Bir Sözünle Kopar Giderim, Sen Beni Düşünme, Ben Acılarada Sarılırım Sevgilim…

Gördüğüm Bütün Güzellikler Bir Sözünle Anlamsız hale Gelir Bence Hayatıma Anlam Katan Sözlerin Hayatımda ki Güzellikleri Bitirmesin Bebeğim, Bir Sözünle Kırılır Serçe Kalbim.

Çok Sevdim Seni, Çok istedim Tut Ellerimi, Sen yalanlara Kapılıp Gittin usulca Ne Sevgi Kaldı kalbimde Ne de derman Bıraktın Hayatımda Helal Olsun Sana!

Bugünü Yenir Bir Umutla yaşamak istiyorum yanında, Lütfen Eskisi Gibi Olalım Dargınlık Olmasın Bu Aşk’ta Sevgilim, Bırakalım Çocukluğu Yaşayalım Mutluluğu Herşeyim.

Gecelerimi Süsleyen Hayalindi, Soğuk Odama Sıcaklığı getiren O Narin Sesindi, Ufak bir Kavgmız Depremler Yarattı Aramızda Benmiydim Acaba Hiç Sevmeyen Bu Hayatta!!!

Kalbimi Kırmak Kolay Olabilir Ama Tamir Etmek Baya Zamanını Olıcaktır!

Kırılan Kalbim Değil Bana Vermiş Olduğun Sözlerindir!

Sabahlarıma Güneş Gibi Doğan Sendin Şimdi ise Sadece Gecelerimde Bir Rüzgar Gibisin!!!

Ağzından Çıkan Cümlelere Değil, Karşında Duran insana Saygın Olsun ilk Başta…

Gözlerine Gülerek bakmak isterken, Gözyaşlarımla Tanıştım Elveda Demeden!

Her Ettiğimiz Kavgada Ömrümden Bir Gün Gidiyor Bunu UNutma…

Baktığım ilk gözler, Attığım ilk Adım, Sıcaklığını Hissettiğim ilk Nefesim Olucaksın, Sen Ne Kadar Parçalasanda Beni, Ben Senin Gölgen Olacağım Bırakmayacağım Seni!!!

Gecelerim Artık Sabahlarımdan Daha Huzur verici Oldu Bana, Gecenin Sessizliği Dert Oldu Acılarıma, Geceler Bile Feryad Etti Sana Olan Aşkıma..

Kelebek Ömrü kadar Kısa Olan bu Hayatta Tut Ellerimi Dargınlıklar içinde Bırakma, Hep Geri Adım Atan Oldum ilerleyemedim Hayatımda.

Tarihi Yazmak ikimizin elinde kır inadı haydi gel benimle, belki sende seversin günün birinde…

Ne Hikayelere katlanacak Duygularım Var, Ne de Sözlerini Çekecek Gururum Var!

Yarın Ölmeyeceğimizin Garantisi Varmı ? Bu Ölümlü Dünyada Sevmek Günah mı? Sevgilim…

Küserek Sorunları Değil, OLmayan Tatsızlıkları Yaşarız içimizde Unutma Bunu Sevgilim…

Bir Aşkı Yaşamak için ilk başta benim gibi Sevmeyi öğrenmelisin, Boş Zamana Değil Dolu geçecek Zamanları hak Etmelisin!

Zamana Kapılıp Gitmek yerine Seninle Hayatı Olduğum yerde yaşamaya’da Razıyım yeterki Gül…

Yaşadığım Dakikalara Bakarak Değil, kalbimin Atışlarındaki heycanla Sevdim Seni, Sen Anlamasanda!

Keşke Sözlerinle Değilde Yaptıklarınla Beni Mutlu Etseydin, Sadece Sözler Bazen yetersiz kalıyor…

Yalnızlığım Değil Sadece yaşadıklarım beni soğutuyor Hayattan, Ve Sen Sevgili Mutlu olursun belki…

Mutluluğu Sözlerle Değil Bana Bakışlarınla Bulmak isterim, Yıldızı Anımsatan Gözlerin Sönük Bakıyor Nedense bana..

Başkasına Değil Sana Sevdalıyım, Sözlerine Değil Gözlerine yandığım, Sensin benim Bu hayattaki Tek Amacım, Bırak inadı gel bitir Bu Dargınlığı..

Cümle Alem Biliyor Seni Sevdiği Sen hala Kuşkular içinde Yüzdürüyorsun Sevgimizi..

Adım Attığım Sürece Değil, Kalbim Attığı Sürece Seveceğim Seni Sen Anlamasanda!!!

Reklamlar

Bu Yazıyı Facebook Twitter Sayfanda Paylaş

13 Yorum

 1. isyan 16 Haziran 2016

  insan olmayana sevgi versen ne vermesen ne gene anlamiuacak gene boş boş herşey

 2. ebru 31 Aralık 2013

  imkansız birini sevmek içinizi acıtırmı

 3. Romantikask 07 Kasım 2012

  Cokmu sevdim seni yada cokmu deger verdim zormuydu beni bukadar sevmek yada cokmu zordu yuregimde bir nefes olmak hayat neden bana herseyi cok goruyor yoksa benmi cok sey istiyorum hayattan sadece sevmek istedim birde sevdigim kadar sevilmek biliyorum cirpindikca batiyorum ama sadece tutunacak bir dal ariyorum cokmu sey istedim senden yada senmi bana cok geldin zormuydu bukadar sevmek yada sevildigini bilmek sence atmak istiyorum icimdeki cocugu bir ucurumdan ama herseferinde gozyaslarim engel oluyor yapma diyor kiyma bu cocuga sarmak istiyorum butun bedenimle yalnizligimi ama herseferinde engel oluyor aklimdaki sen yapma diyor kiyma bana olan sevgine sevgimize yakmak istiyorum gecelerimdeki karanligi hergece ama herseferinde engel oluyor kalbimdeki dolmak bilmeyen boslugun yapma diyor kiyma karanliklarda gizlenmis askimiza birde silmek istiyorum kendimi bu dunyadan ama yine engel oluyor ruhumun cigliklari sevmeseydin yinede yasarmiydin diyor ya ben cok sey istiyorum hayattan yada hayat bana hep az veriyor hic kesilmiyor sana olan sevme umudum tukenmiyor hic sonmuyor askla yanan atesim nedendir bilmiyorum bir icimdeki cocugu seviyorum birde seni keske diyorum herseferinde keske o cocuk kadar saf ve temiz olabilseydik ikimiz yada tum dunya ama goruyorumki biz kirlenmeye alismisiz temizlensekte gecmiyor beynimizdeki kirli izler ya sen sevmek korkuyorsun yada ben sevmekten ya sen beni hic sevmiyorsun yada ben seni cok seviyorum hangi denklem dogru bilmiyorum gece gozlum derken icindeki yildizlarida gorebiliyormuydun acaba ben hayal gozlum derken icine bakip hayallere dalabiliyormuydum yada sadece sevgimi bukadar bizi yipratan hayatin hic payi yokmu sence yada insanlarin insan ask icin neleri goze alabilir yada bir heves ugruna neleri kaybetmeyi ben ask icin dogdum diyen varmidirki bu dunyada ya sevmekten korkuyoruz ya kaybetmekten ya sevmeyi bilmiyoruz yada guvenmeyi ask icin olmeli ask ozaman ask sen hic ask icin oldunmu yada ask icin yasadinmi ben hem oldum hem yasadim

 4. ÇANKIRILI_HALİL 10 Mart 2012

  HANİ SEVDİM SENİ DEDİN YA. NASIL SEVDİN BENİ GÖZLERİNLE BAKARAKMI YOKSA İÇİNDE FIRTINALAR KOPARCASINAMI YADA GELİP GEÇİCİMİYDİ SEVGİN….. AKLIMA TAKILDINDA SEN SEVMEK NEDİR BİLİYORMUSUNKİİİ…??? ÇİCEĞİ SEVER GİBİMİ SEVDİN….TUTTUĞUN TAKIM GİBİ SAHİBLENEREK Mİ…İÇTİĞİN SU GİBİ OLMAZSA OLMAZINMIYIM…SAHİ SEVMEYİ BİLİYOMUYDUN SENN??? PEKİ BEN NASIL SEVDİM SENİ BİLİYORMUSUN ???… ANNEMİN BENİ SEVDİĞİ GİBİ ÜSTÜNE TİTREYEREK CANIN YANDIĞINDA AYNI ACIYI HİSSEDEREK AMA ŞUNU ANLADIMKİ SEN SEVİLMEYE BİLE DEĞMEZMİŞSİNNNN……….!!!!!!!!!!!!!!

 5. genco 04 Aralık 2011

  MADEMKI KALMADI BEN DE BIRR UMUT BU ELDEN GIDIM DE SEN BENI UNUTTT TESADUFF OLURDA KARSHILASHIRSACK YABANCIII DURAYIM SEN BENI UNUT………VARSINDA SENSIZLIK KADERIM OLSUN YIKILSIN BU DUNYA YERLE BIR OLSUN DILERSEN ECELIM ELINDEN OLSUN BEN TOPRAK OLAYIM SEN BENI UNUTT…..kalbinden kalbime kozz birakmadan ard1ndan denecek soz brakmadan mazii den bir parca izz brakmadan BEN TOPRAK OLAYIM SEN BENI UNUT…

 6. OrospiCaloRiN 10 Mart 2011

  Bizde Keyfine Düşkün SosyaL ÇocukLar OLabiLirdik ; HayatLa Erken Seviştik Herşey Üstümüze KaLdı….

 7. IZdırap Kompléks 08 Ocak 2011

  SéNİ habérsizcé sévdim habérsizcé gıtmésınıdé bılırım sévgılım

 8. 61kara 18 Eylül 2010

  DOKUNSAM AĞLARSIN
  SEN ADAM OLMADIĞIN İÇİN ANLAYAMAZSIN
  BENİM SÖZLERİMİ
  BENİM KELİMLERİMİ
  ADAM GİBİ ADAM ANLAR
  SANA GÖRE DEĞİL
  KİMSİN SEN

  KİM OLDUĞUNU BULDUM
  HAYAT GİBİ YALAN
  BİR RÜZGAR GİBİ GEÇİCİ ESEN
  ŞEYTAN GİBİ ÇİFT KARAKTERLİ OLMAN
  SEN VE SENİN GİBİ ADAM OLMAYANLARIN
  SEVGİ DEDİĞİNİZ KELİMEYİ KİRLETMENİZ
  YAZIKLAR OLSUN SENİN GİBİLERE….

 9. melda yalçın 22 Temmuz 2010

  sevmek kadar sevilmekte güzel sevilmek kadar sevmekte güzel

 10. diyarbakırlı 10 Temmuz 2010

  önemli olan sevmek değill sevgini yüreğinde hissetmektir

 11. Karagül 31 Mayıs 2009

  Birini unutmak için bana, beni unutmak için bi başkasına sarıldın.İşte senin sevdan bu kadar.Unut demiştin ya bana unuttum ama sen şunu unutma….KaYbEtTiN…

  • dilek oymen 07 Şubat 2016

   Gercekten unutmamissin unutsaydin bu yaziyi bile layik gorup yazmazdin

 12. SaNaL İsYaN 10 Ekim 2008

  lan Allahsızzz ertesi gün seninle otobüse bineceğim diye aynı durakta beraber ineceğim diye aynı masada beraber oturacağım diye sonra kalkıp aynı okula beraber gireceğim diye seninle aynı koridorda dolaşacağım diye sonra okul çıkışı beraber çıkacağım diye otobüs durağına beraber yürüyeceğim diye gece uyuyamazdım hele o yalan sözlerin vardıya hani sen sevene kadar severim aşkımm deyişinn beni mutlu edip sevindirişinn vede üstüne terkedip gidişin…. damardan38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mission News Theme by Compete Themes.